Batman V Superman Filmi Hakkında Yorumlarınız Nelerdir ? (Spoiler)

Ali-Yıldırım

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Filmi izledim Marvel'in aksine gerçekcilikten uzaklaşmışlar her zamanki gibi. Filmin imdb puanı zaten açık bir kitap gibi fakat sizin yorumlarınızı merak ettim. Önceki film ile aynı puanı almasıda komik. Filmden çok müzikler efsaneydi Hans Zimmer ve Junkie XL döktürmüş yine epic müziklerdi. Film hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Ben hiç beğenmedim boş film. Sırf Ben Affleck oynadığı için sevmiyorum. Christian Bale'yi almamakla hata ettiler.

Ben hiç beğenmedim boş film. Sırf Ben Affleck oynadığı için sevmiyorum. Christian Bale'yi almamakla hata ettiler.
Zack Snyder zaten Christian Bale'yi istiyordu fakat neden alamadı bilmiyorum belki rölü istememiştir. Christopher Nolan yönetseydi film kesin imdb üzerinden 8.0 falan alırdı yani.

Açıkçası umduğumu bulamadım. Herkeste olduğu gibi ben de wonder woman giriş sahnesinde heyecan yaptım tabi :) Ama genel olarak aksiyon sahneleri süper falan değildi. Kurgu da pek güzel değildi. Açıkçası Ben Affleck çok kötü değildi. Elbette bir Christian Bale değil ama o da sırıtmadı bence bu rolde. 6/10 diyorum.

film aksiyon sahnesi olarak biraz acizdi. ancak aksiyon sahnelerindeki kalite marveli aratmadı. ama gönül isterdi ki bu bütçedeki bir filmin kötü karakteri tek bir canavara sabit olmasa daha iyi olurdu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı