Batman'e hangi oyundan başlanmalı?

ArdaLegends

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
mx130
AC Brotherhood, AC Rogue, AC 3 oyunlarını bitirdim diğer oyunları oynamayı düşünmüyorum fakat oyun acayip iyi bana hitap ediyor bu yüzden ona benzer oyunları aramaya başladım ve Batman oyunlarını çok öneren vardı. Ben de Batman'e başlayacağım ama hangi oyundan başlayacağım bilemiyorum çünkü Origins kötü deniyor ve eski biraz o yüzden tereddütte kaldım. Bir de AC benzeri oyun onerisi yaparsanız sevinirim thief ve middle Earth Shadow of mordor dışında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batman kronolojik sırası aşağıda ki gibi. Ayrıca Origins kötü falan değil, gayet güzel tatmin edici. Hatta şuan seriye tekrar aşağıda ki sıra ile başladım 👍
  • Batman: Arkham Origins (2013)
  • Batman: Arkham Origins Blackgate (2013)
  • Batman: Arkham Asylum (2009)
  • Batman: Arkham City Lockdown (2011)
  • Batman: Arkham City (2011)
  • Batman: Arkham VR (2016)
  • Batman: Arkham Knight (2015)

Son düzenleme:
Batman kronolojik sırası aşağıda ki gibi. Ayrıca Origins kötü falan değil, gayet güzel tatmin edici. Hatta şuan Seriye tekrar aşağıda ki sıra ile başladım 👍
  • Batman: Arkham Origins Blackgate (2013)
  • Batman: Arkham City Lockdown (2011)
  • Batman: Arkham VR (2016)
Hocam bu VR'i neyse bir geçelim de, diğer bu yukarıdaki oyunlar nedir? Yani normal Origins Complete Edition ile Arkham city'nin GOTY sürümlerini biliyorum, bunlar ek oyun mu, eğer öyleyse ben mi kaçırmışım bilemedim 😀

Hocam Blackgate, Origins'e bağlı 2D bir oyun. Lockdown, City'nin hikayesine bağlı telefon oyunu. Eğer hatırlarsan GoW'da telefon için hikayeye bağlı Betreyal diye bir oyun yapmıştı, aynı mantık. Ama Akham Knight ve Arkham Asylum duymadım deme sakın 🤭

Origins, Arkham City'den sonra çıktı ama diğer oyunların öncesini anlatıyor. Origins'ten başlasan da olur çıkış sırasını takip etsen de olur, sana kalmış. Ben oyunları çıkış sırasına göre oynamıştım.

Geri
Yukarı