Hangi oyundan başlanmalı?

Bilişsel Hack

Hectopat
Makaleler
26
Daha fazla  
Bir sürü oynamadığım oyunum var. Hangi oyundan başlamalıyım?
Cyberpunk 2077 oynarken çok eğlenmiştim.
Ama yarım kaldı. Format atmam gerekiyordu PC'ye.
Şimdi tekrar oynamak istiyorum ama baştan başlamaya üşeniyorum.
Stardew Valley var. Kafa rahatlatıcı. AC III var. Sonra hollow Knight. Hep birbiri ile alakası olmayan oyunlar. Ne yapayım sizce nasıl karar vereyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araya AC 3 koyup CP 2077'ye tekrardan başlayabilirsiniz. CP 2077 4 kez baştan başlayıp oynadığım bir oyun olduğu için yeniden başlamak fazla gözünüze gelmezse yeniden başlayabilirsiniz. ST V. daha çok arkadaşlarla oynanabilecek bir oyunken Hollow K. daha çok rogue like tarzını canınız çekerse oynayabileceğiniz bir oyun.

Stardew Valley var. Kafa rahatlatıcı. AC III var. Sonra hollow Knight. Hep birbiri ile alakası olmayan oyunlar. Ne yapayım sizce nasıl karar vereyim?

RDR2 Witcher 3 Mafia 1-2 oynamadıysan bunlardan başla hocam.

Cyberpunk 2077 kaldığın yerden devam edebilirsin, Kayıtlar Steam hesabına oluyor, yeniden yüklersen eğer kayıt dosyalarının durduğunu görebilirsin.
Hangi oyuna başlayacağın konusunda tavsiyem yok fakat benim düşüncem RDR 2'den başlamamalısın.
Kendimden örnek vermek istiyorum hikayeli oyunlara başladığım zaman ilk bitirdiğim oyunlar arasında RDR 2'de vardı, oyun o kadar iyi ki bitirdikten sonra diğer oyunlar zevk vermemeye başladı. Bu yüzden tavsiyem bitirmek istediğin oyunlar varsa Metro, AC, Witcher, Dying Light vs. gibi önce o oyunları oyna. RDR 2 inanılmaz bir seviye de çünkü oynadıktan sonra diğer oyunlar sarmayabilir seni de.

Yeni konular

Geri
Yukarı