Battle Bronze Hazır sistem alınır mı?

Anakartı B450M S2H yapıp bunu alın. Daha verimli PSU, RX5700XT, Intel NVME SSD avantajları var. 5000TL Sistem Toplama Rehberi - Technopat Sosyal
Benchmark testlerinde bu ekran kartı güçlü 2060 dan ama PUBG testi izledim 2060 ın performansı daha iyi genel olarak... Bu ne yaman çelişkidir... Ayrıca konuyada yorum attım o işlemci o ekran kartını bence besleyemez... Eğer aldıysan detaylı bilgilendirme yaparsan sevinirim.

Hocam sipariş detayında ürünler paketleniyor diye güncellendi mi ? Ben 9. Güne girdim bugün itibariyle ama hala ödeme onaylandı diyor sadece artık moral bozmaya başladı bu durum.
Hocam sipariş verdiğiniz gün ve cumartesileri sayılmıyormuş ben bu yüzden 2 gün fazla saymışım. Benim 8.günmüş şu an 10 değil. Aradım, pazartesi günü kargolanır muhtemelen dedi Cansu hanım.

Hocam bende sana yazmak için girdim tam bu kadar olur bende 5 dakika önce aradım aynısını söyledi moral bozucu bir durum açıkcası siparişi verirken 10 gün iş teslimata gelince 10 iş günü ben şimdiden bayağa önyargı ile bakmaya başladım iptali bile düsünebilirim bu saatten sonra.

Bugün vatanda kdv indirimi var bizim 2060ın 3 fanlısını toplayınca daha ucuza geliyor aynı gün teslimat birde.

Hocam bende sana yazmak için girdim tam bu kadar olur bende 5 dakika önce aradım aynısını söyledi moral bozucu bir durum açıkcası siparişi verirken 10 gün iş teslimata gelince 10 iş günü ben şimdiden bayağa önyargı ile bakmaya başladım iptali bile düsünebilirim bu saatten sonra.

Bugün vatanda kdv indirimi var bizim 2060ın 3 fanlısını toplayınca daha ucuza geliyor aynı gün teslimat birde.
Vatandan baktım ben de 5230 liraya mı öyle bir şeye geldi 3 fanlı 2060 aynı kasa aynı anakart corsair ram ve kingston ssd ile(fiyatlar aynıydı 20 30 lira oynuyor sanırım).
Bekleyeceğiz artık 10 iş günü yazmamaları bi hata zaten ben onu iş günü olarak hesaplamıştım ama işte cumartesiyi falan saymışım :)
Süphelenecek bir şey yok bence sadece daha hızlı çalışabilirlerdi 2 haftasonum çöp oldu :(
Kargolandığında bilgilendirelim birbirimizi 👍

Benchmark testlerinde bu ekran kartı güçlü 2060 dan ama PUBG testi izledim 2060 ın performansı daha iyi genel olarak... Bu ne yaman çelişkidir... Ayrıca konuyada yorum attım o işlemci o ekran kartını bence besleyemez... Eğer aldıysan detaylı bilgilendirme yaparsan sevinirim.
O işlemci o ekran kartını besleyebilir, yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Bendede ürünler paketleniyor olarak güncellenmiş ama 2-3 gün kalıyormuş öyle önceden alanların dediklerine göre büyük ihtimal pazartesi kargoya çıkar hocam bizim aletler.

Bendede ürünler paketleniyor olarak güncellenmiş ama 2-3 gün kalıyormuş öyle önceden alanların dediklerine göre büyük ihtimal pazartesi kargoya çıkar hocam bizim aletler.
Bana da öyle geliyor bugün kargolanmadı sıranın bize geldiğine falan işaret sanırım :)
Hocam kargolandı mı sizin sistem? Benim bugün de kargolanmadı. Yarın son iş günü.

Son düzenleme:
Böyle bir sistem gördüm ve almayı düşünüyorum. Ama fazla anlamadığım için iyi olup olmadığından emin değilim. Sizce değer mi ve site güvenilir mi?

Kimse düzgün bir cevap vermemiş ben vereyim şuan bende almayı düşünüyorum pc baya iyi ekran kartı olsun işlemci ramlar falan ssd ye dikkat etmeni öneririm ve yayın dahi yapabilirsin rahatça ama 1080p olmaz :( neyse iyi günler herkese :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı