Battle Bronze Hazır sistem alınır mı?

bana 2 fanlı yollamışlar ya :) neyse artık en azından ver 2.0 .1.0 daki ısınma problemleri düzeltilmiş versiyon.Hayırlı olsun hepimize :)
Hocam aman yanlış olmasın fan 2 tane bendede ama windforce soğutma var yani 1-2-3 diye sınıflarsak gelen kart 2. Sırada olan bizim sipariş ettiğimiz gene 2 fanlı ama giriş seviyesi soğutması olandı. 3 fanlı olan model en iyi soğutmaya sahip olan keşke o gelebilseydi ama bugüne kadar en düsük fiyatı vatan kdv indiriminde oldu 2.600’dü normal piyasa fiyatı 3.000 civarı bunada şükür diyelim artık.
Benimde Fatura kısmı gelmiş incelediğimde "GIGABYTE GV-N2060WF2OC-6GD RTX 2060 6G GDDR6 " yani WindForce olarak güncellenmiş :)

Son düzenleme:
Hocam aman yanlış olmasın fan 2 tane bendede ama windforce soğutma var yani 1-2-3 diye sınıflarsak gelen kart 2. Sırada olan bizim sipariş ettiğimiz gene 2 fanlı ama giriş seviyesi soğutması olandı. 3 fanlı olan model en iyi soğutmaya sahip olan keşke o gelebilseydi ama bugüne kadar en düsük fiyatı vatan kdv indiriminde oldu 2.600’dü normal piyasa fiyatı 3.000 civarı bunada şükür diyelim artık.
Hocam senin pcde durumlar nasıl? Benim pc boot olmuyor çok nadir açılıyor. 4 gündür uğraşıyorum. İncehesapa ulaştım yollayın bakalım dediler.

Böyle bir sistem gördüm ve almayı düşünüyorum. Ama fazla anlamadığım için iyi olup olmadığından emin değilim. Sizce değer mi ve site güvenilir mi?
SSD bildiğim kadarıyla kronik sorunlu; SSD'yi ve anakartı yükseltip alırsanız çok da güzel olur. Fiyatı da iyidir bu arada.

Hocam benim genel olarak bilgisayarım iyi ama saçma bir sorunum var,ilk seferde çalışmıyor 2. Seferde açılıyor. Yani ilkinde sistem çalışıyor fanlar dönüyor ama klavye mouse elektrik gelmiyor monitör görüntü gelmiyor kapatıp açınCa Powerdan düzeliyor nasıl iş anlamadım onun dışında gayet iyi sistem.

Hocam benim genel olarak bilgisayarım iyi ama saçma bir sorunum var,ilk seferde çalışmıyor 2. Seferde açılıyor. Yani ilkinde sistem çalışıyor fanlar dönüyor ama klavye mouse elektrik gelmiyor monitör görüntü gelmiyor kapatıp açınCa Powerdan düzeliyor nasıl iş anlamadım onun dışında gayet iyi sistem.
Dostum ayni problemi bende pc yi ilk actigim da yapmisti, cok sukur daha sonra hic tekrarlamadi oyle birseyi.

En azından böyle olsa gam yemiycem hiç açamıyorum ya :( psularımızda kronik bir arıza olabilir mi acaba
En azından böyle olsa gam yemiycem hiç açamıyorum ya :( psularımızda kronik bir arıza olabilir mi acaba
Gerçi yabancı forumlarda baya araştırdım rtx kartlarla bayağı bu problemi yaşayan insanlar var gtx kart taktıklarında sorunları düzeliyor hepsinin. Yazılımsal bir engel var ama anlamadım 4 gündür falan kullanamıyorum pc yi doğru dürüst
Dostum ayni problemi bende pc yi ilk actigim da yapmisti, cok sukur daha sonra hic tekrarlamadi oyle birseyi.
Windows sürümün nedir? Win10 1903/1809? Bir de nvidia driver sürümü hangisi?
Windows sürümün nedir? Win10 1903/1809? Bir de nvidia driver sürümü hangisi? Bir de hocam bence sen de yolla bizim bi parçada problem var muhtemelen ileride başımız ağrımadan halledelim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı