battle.net oyun satın alma

Warzone hariç diye bir seçim bulunmuyor maalesef. Zorunlu olarak indirmek zorundasın zaten işaretini kaldıramıyorsun.
Ek olarak hikaye modu için Campaign, çevrimiçi çok oyunculu modlarını oynamak için Multiplayer işaretli olacak. Speacial Ops ve Survival'a ihtiyacın yok ama denemek istersen kendi ayrı modları, arkadaşında varsa zevk alabilirsin ama tek Special ve Survival modun zevkini kolay kolay alamazsın.

Warzone hariç diye bir seçim bulunmuyor maalesef. Zorunlu olarak indirmek zorundasın zaten işaretini kaldıramıyorsun.
Ek olarak hikaye modu için campaign, çevrimiçi çok oyunculu modlarını oynamak için multiplayer işaretli olacak. Speacial ops ve Survival'a ihtiyacın yok ama denemek istersen kendi ayrı modları, arkadaşında varsa zevk alabilirsin ama tek Special ve Survival modun zevkini kolay kolay alamazsın.

Anladım teşekkürler ederim indirmiş bulundum artık sonradan sile biliyor muyum survivor modunu ve Special modunu.

Anladım teşekkürler ederim indirmiş bulundum artık sonradan sile biliyor muyum survivor modunu ve Special modunu.
Tabii ki.
Görseller ile anlatım sağladım sizlere, işlem soununda 13GB'a yakın bir dosya hesaplama işlemi başlatacak ve kendi silecek daha sonrasında oyna butonunuz gelince hazır olacaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    796,8 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    796,7 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    794 KB · Görüntüleme: 29
Tabii ki.
Görseller ile anlatım sağladım sizlere, işlem soununda 13GB'a yakın bir dosya hesaplama işlemi başlatacak ve kendi silecek daha sonrasında oyna butonunuz gelince hazır olacaktır.

Anladım yardımın için çok teşekkür ederim dostum adamsın. Şu an 17 GB'lık bir şey indiriyor şu anda sonra kendisi otomatik silecek galiba.

Tamam her şey düzeldi ve oldu yardım eden herkese çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (32).png
    Ekran Görüntüsü (32).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 34
Ben battle.net üzerinden oyun satın ladım Papara kartımla fakat şu görselde gördüğünüz gibi aylık ödeme alanına gitti bir şey olmaz değil mi oyun bende aylık olarak kalmayacak değil mi anlamadım. Call of Duty moden warfare aldım yardım eder misiniz?

Bende bunu araştırıyordum rahatladım herhangi bir çekim var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı