Battle.net Türk Lirası desteği alacak!

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar yeni aldığım mail üzerine haberi paylaşmak istedim. Battle.net Euro/Dolar olarak hizmet veriyordu. Elbette farklı para birimleri ile de alışverişe imkan sağlıyordu ama TL hiçbir zaman yer edinmemişti artık o da geliyor. Birkaç ülkenin de para birimi katılacak ama ben yazmadım. 4 Mayıs itibariyle bunun uygulanacağı bilgisi verildi ki bu güzel. Umarım gerçekten Rusya’da olduğu gibi bölgesel fiyatlandırma alır ki bu, başta CoD serisi olmak üzere bir çok oyunu daha uygun fiyatlara alabilmeyi sağlayabilir. Ben pek sanmıyorum ama olursa güzel olur. Teşekkürler.

Arkadaşlar yeni aldığım mail üzerine haberi paylaşmak istedim. Battle.net Euro/Dolar olarak hizmet veriyordu. Elbette farklı para birimleri ile de alışverişe imkan sağlıyordu ama TL hiçbir zaman yer edinmemişti artık o da geliyor. Birkaç ülkenin de para birimi katılacak ama ben yazmadım. 4 Mayıs itibariyle bunun uygulanacağı bilgisi verildi ki bu güzel. Umarım gerçekten Rusya’da olduğu gibi bölgesel fiyatlandırma alır ki bu, başta CoD serisi olmak üzere bir çok oyunu daha uygun fiyatlara alabilmeyi sağlayabilir. Ben pek sanmıyorum ama olursa güzel olur. Teşekkürler.

Ne kadar indirim olur acaba? 50TL falan?

Microsoft sonrası ilk güzel gelişme olabilir, TL ile alışveriş olmadığı için alışveriş yapmak istemedim. Hesabımda sadece Overwatch bulunuyor. COD oyunlarını ne kadar almak istesem de almamıştım belki şimdi deneyebilirim.

Direkt kur üzerinden dönüştürecekler diye düşünüp pek heveslenmemek lazım demiştim ilk başta. Diğer eklenecek ülkelerin para birimlerini de görünce "neden olmasın?" a dönüştü. :D
Kazakistan, Gürcistan ve Ukraynayı da görünce dedim belki makul bir fiyatlandırma olur. Microsoft'un birazcık da olsa etkisi var mı bu olayda onu çok merak ettim şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı