Oyun Battle.net'te CoD serisi indirimde

Şu şekilde indirimde.
Bu arada, MW ile bo cw arasında kalsanız hangi oyunu alırdınız? Özellikle multiplayer kısmını düşünerek.

Eki Görüntüle 1501403
Eki Görüntüle 1501423

Kısa hikaye; Fransa'da yaşayan bir Türk arkadaşım vardı. Kendisiyle yeni çıkan oyunların birçoğunu alıp oynardık, yeni çıkacak olan (MW) CoD serisi için sözleşmiştik. Videoları izliyoruz, eski oyunlarını oynayıp iyice hype yapıyoruz kendimize falan. Arkadaşım oyunu direkt olarak en yüksek paketten satın aldı, ben fiyatını görünce ekrana bakakaldım. Fiyatı kol gibiydi, pahalı olacağını bekliyordum ama bu kadar olmaz diye düşünüyordum. Arkadaşıma saçma sapan bahaneler uydurup, oyunun zaten çok da iyi olmadığını falan söyledim. Diyemedim ki çocuğa kol gibi fiyat, bunu verirsem (-ki veremem) bir yıl oyun alamam. Sonuç olarak, arkadaşım oyun çıktığında oyundan çıkmadı, farklı oyuna çağırdığım zaman pek zevk alamadı. Deli gibi oynadı, yeni arkadaşlar edindi ve üç beş dakika muhabbetten hariç bir şey kalmadı. Hala muhabbet ederiz ama oyun oynamayız.

Çok oyun kıtlığı çekmiyorsanız almayın ilerleyen dönemlerde hepsi game pass e gelecek zaten hatta game pass e gelmesiyle birlikte oyuncu patlaması da yaşayacak o zaman oynarsınız.
Hocam oyun kıtlığım yok ama CoD kıtlığım var. Eskiden PS3 zamanında çok fazla oynamamdan dolayı CoD'a ayrı bir sevgim var.
Yıllardır CoD kadar güzel hikayeye sahip modern zamanda geçen bir savaş oyunu oynamadım, zaten alternatifi de yok. Şimdi de hazır indirim varken almak istiyorum. Ama hem hangisini alsam seçemiyorum hem de Gamepass'e gelecek zaten diye boşa para harcamak istemiyorum, çok arada kaldım. Şimdi ben alırım, yarın gamepass'de olur. Ama gelmeyebilir de, 2 sene sonra da gelebilir.
Cold War'ın tek ve en büyük artısı zombi modu. Diğer tüm konularda Modern Warfare üstün zaten. Şu an benim için eşitler.
Ha bir de MW2 sonrası MW'nin oyuncu sayısında düşüş olması durumu var.

Son düzenleme:
Ben sana CoD1'den beri MP FPS oynayan, 20 yıllık tecrübe olarak anlatayım; Modern Warfare 2019 daha üstün bir oyun fakat sıfırdan başlayacaksın bu saaten sonra alışamazsın, millet deli giib movement yapıyor, 3 yıldır oynuyorlar Vanguard veya bo ya geçmediler MW2'yi bekliyorlardı, Black Ops da ise movement o kadar önemli degil ve öğrenmek daha basit, daha casual ve arcade bir MP'si var, movment bilmesen bile idare edersin ama MW 2019 da içinden geçerler.

Ayrıca Game Pass'e gelecek diye de bekleme daha satın alma bile olmadı, en az bir yılı var o işin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sana CoD1'den beri MP FPS oynayan, 20 yıllık tecrübe olarak anlatayım; Modern Warfare 2019 daha üstün bir oyun fakat sıfırdan başlayacaksın bu saaten sonra alışamazsın, millet deli giib movement yapıyor, 3 yıldır oynuyorlar Vanguard veya bo ya geçmediler MW2'yi bekliyorlardı, Black Ops da ise movement o kadar önemli degil ve öğrenmek daha basit, daha casual ve arcade bir MP'si var, movment bilmesen bile idare edersin ama MW 2019 da içinden geçerler.

Ayrıca Game Pass'e gelecek diye de bekleme daha satın alma bile olmadı, en az bir yılı var o işin.
Hocam peki MW2 çıkınca oyuncu sayısında ne kadar düşüş olur acaba, oynanamayacak kadar mı yoksa yine alınabilir kalır mı sizce? Yani alınca da 2 aylık bir oyun almış olmayalım, 2 ay sonra MW2 çıkıyor.

Son düzenleme:
Game Pass'e geleceği için mi bu indirim yoksa yeni oyun çıkacak diye mi sizce? Çünkü Game Pass'e gelmesine daha varsa alınabilir ama gelecekse de o paraya 1 yıllık Game Pass almak daha mantıklı olacaktır.

Game Pass'e geleceği için mi bu indirim yoksa yeni oyun çıkacak diye mi sizce? Çünkü Game Pass'e gelmesine daha varsa alınabilir ama gelecekse de o paraya 1 yıllık Game Pass almak daha mantıklı olacaktır.

Alakası olduğunu düşünmüyorum. Klasik belli dönemlerde yapılan battlenet indirimleri işte, her zaman oluyor. Microsoft satın almadan önce de oluyordu farklı bir tarafı yok. Aklınıza Game Pass gelmesin hemen.

Geri
Yukarı