Battle Royale Ölüyor Mu?

whyGhosT

Kilopat
Son zamanlarda fark ettim yine de hala çok oynansa da eskisi kadar Battle Royale oyunları oynanmamaya başlandı. Bunun sebebi oynayan kitle kalitesi düşmüş (hileciler vb.) olabilir mi? Örnek veriyorum eskiden Fortnite oynayan arkadaşlarıma sorduğum zaman Fortnite'ın öldüğünü düşünüyorlar ki keza eskiden PUBG oynayan arkadaşım da öyle düşünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda fark ettim yine de hala çok oynansa da eskisi kadar Battle Royale oyunları oynanmamaya başlandı. Bunun sebebi oynayan kitle kalitesi düşmüş (hileciler vb.) olabilir mi? Örnek veriyorum eskiden Fortnite oynayan arkadaşlarıma sorduğum zaman Fortnite'ın öldüğünü düşünüyorlar ki keza eskiden PUBG oynayan arkadaşım da öyle düşünüyor.
Bayması normal. Bu tür oyunlar kendini çok aşırı tekrar ettiği için sıkıyor.

Çıktığından beri aşırı fazla gündem oldu herkes delilercesine oynadı ve haliyle şu anda oyun teması sıktı bence geçen seneden beri ölü olan bir temaydı Battle royale.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı