Battle Teams 2 incelemesi

m19kng

Hectopat
Daha fazla  
Piyasaya böyle bir oyun çıkmış bizimkilerde reklamanı yapmış bilmem şu kadar iyi bilmem bu kadar iyi indirdim girdim ne kadar ekran kartı RAM'ı yediği söylenmemiş oynamak için en az 2 GB RAM gerekiyor optimizasyon olarak o kadar kasmıyor ama onu söyleyiyim çok düşük grafiklerde bile CS 1.6 bile daha net diyebilirim modeller berbat kalıyor düşük grafiklerde hiç net değil yani zamanında Zula oynadım Zula'da bile heyecan aldım bu oyundan heyecan alamadım silah hassasiyeti olarak aşırı fazla sekiyor silahlar pompalı silayı neredeysen oynanamaz halde bot bile kesemiyor oyuna girince sadece bir sürü ödül veriyor abicim Türk serveri demişler 5-6 el girdim sadece 1-2 tanesinde sadece bakın 10 adamdan 2-3 Türk çıktı gerisi bot yani hi hello Halo merhaba sa gibi kelimeler göremedim map sayısı olarak şu anda çok az ve de mermiler dandik gidiyor mermiler adamın arkasanada gidiyor aynı hasarla adam 1 keskin nişançi ile arka arkaya duran 5-6 adamı indiriyor beta olarak şu anda kötü derim merak edenler için bence bu oyun aşırı pohpohlanmış pohpohlandığı gibi bir potansiyeli yok bu arkadaşın.

Hocam beta testleri daha yeni başladı, biraz zaman geçsin belki düzelir. Testler bunun için zaten. Pohpohlandığı için sinirlenmişsiniz doğru ama boşuna para almadı bu insanlar diye düşünüyorum.

Arkadaşlar adamlar ilk bir hafta girenler için basit görevler vermişti ben hepsini yaptım oyundaki her şeyi aldım çok saçma olmuş her şeye sahip olmam güzel ama abartı.

Battle Teams 2 , herkese söylemek istiyorum, 28.haziran.2023 akşam 10 ila 29.haziran.2023 sabah 02:30 arası oyunda bir kasada satın alma bugu oldu 0 harcama ile ben de dahil olmak üzere bir çok kişi haftalık 2000k gümüş veren kasadan, neredeyse sınırsız bir şekilde açtı bazı hesaplar 1m gümüşü geçti, bilginiz dahilinde olsun, bilerek mi yapıldı, yada bir hata sonucumu oldu bilinmiyor......​

Geri
Yukarı