RDR 2 incelemesi

emir97

Centipat
Daha fazla  
RDR2 çok iyi bir oyun. Oyunu bölümler halinde inceledim ve kullandığım resimlerin çoğunu kendim çektim. Birkaçı ise Google'dan aldığım ekran resimleri 1920x1080 hepsi.

İlk olarak savaş sistemi:

Red Dead Redemption 2_20201019235230.jpg

Oyunun belki de en iyi yanı budur. Bu arada her zaman yaptığım gibi savaşa ayrı hikayeye ayrı puan vermektense tam bir puan vereceğim. İncelemenin sonunda vuruş hissi düşman tepkisi ve ses efektleri sayesinde muazzam. Oyunun başında insanlar bir hantallık olduğunu söylüyor, hiç yaşamadım. Altılıyı aldığım gibi her vuruştan sonra l2'ye 1 kere daha basmaya alıştım. Hem de sancılı bir süreç falan olmadı. Gayet rahattı. Vuruş hissine inanmıyorsanız bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hikaye:

Diesel_productv2_heather_home_EGS_RockstarGames_RedDeadRedemption2_G1A_00-1920x1080-308f101576...jpg

Bu kısımla ilgili göstereceğim her şey spoiler. Malum oyun çıkmadan önce bir tek şu trailer yayınlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi hadi bakalım açık dünya. Açıkçası bahsedersem 10 paragraf falan sürer. O yüzden burada bitiriyorum.

Red Dead Redemption 2_20201222092208.jpg

RDR2'ye puanım 100 üzerinden 100. Bu oyun bir şaheser, mutlaka oynanmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı