BattleBit Remastered alınır mı?

• Konuyu başlatan Petri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 651

Petri

Kilopat
Güzel bir oyuna benziyor, son zamanlarda da popülaritesini iyice arttırdı sanırsam. Lakin grafikler biraz cırt gibi 😐. Ne diyorsunuz alınır mı sizce? Oyunun fiyatı 180 TL bu arada.

Güzel bir oyuna benziyor, son zamanlarda da popülaritesini iyice arttırdı sanırsam. Lakin grafikler biraz cırt gibi 😐. Ne diyorsunuz alınır mı sizce? Oyunun fiyatı 180 TL bu arada.

180 TL'ye değmez onun yerine csoyuncu sitesinden beleş CS Source indir hem grafikler daha iyi hem de oyun dinamikleri falan daha iyi. Ama çok fazla Rus var oyunda.

Oyun son zamanlarda popularitesini arttırmadı aksine şu an söndü bayağı birkaç ay önceye göre. Sistemin iyiyse BF2042 indirimde 90TL'ye düşüyor.

Beta'sını baya oynamıştım.
Oynanışı harika. Değer bence.
Kendini kaç saat oynattırır sizce hocam?
180 TL'ye değmez onun yerine csoyuncu sitesinden beleş CS Source indir hem grafikler daha iyi hem de oyun dinamikleri falan daha iyi. Ama çok fazla Rus var oyunda.
Steam üzerinden alınabilecek bütün CS oyunlarına sahibim hocam.
Oyun son zamanlarda popularitesini arttırmadı aksine şu an söndü bayağı birkaç ay önceye göre. Sistemin iyiyse BF2042 indirimde 90TL'ye düşüyor.
Sistemim iyi, aslında aklımda BF2042 almak vardı ama indirimi kaçırdım. Son zamanlarda sürekli bu oyun hakkında konular gördüğüm için söyle sanmıştım hocam, demek ki yanılmışım. Oyuncu durumu nasıl şu aralar? Birde kendini kaç saat oynattırır sizce?

Kendini kaç saat oynattırır sizce hocam?

Steam üzerinden alınabilecek bütün CS oyunlarına sahibim hocam.

Sistemim iyi, aslında aklımda BF2042 almak vardı ama indirimi kaçırdım. Son zamanlarda sürekli bu oyun hakkında konular gördüğüm için söyle sanmıştım hocam, demek ki yanılmışım. Oyuncu durumu nasıl şu aralar? Birde kendini kaç saat oynattırır sizce?
Benim param olmadıği için alamadım.
Fakat beta playtestlerini iple çekerdim.
Şaka yapmıyorum, 1K saati var benim gözümde
CS:GO'yu 2K saat oynamış biri olarak söylüyorum.
Bence deneyin, olmadı iade edin.

Oyuncu durumu nasıl şu aralar? Birde kendini kaç saat oynattırır sizce?
https://steamdb.info/app/671860/ SteamDB'de 6.5k civarı aktif olduğunu gösteriyor bu siteden istediğiniz oyunları yazıp aktif kaç kişinin oynadığını, oyunun diğer ülkelerde ki fiyatlarını vs. görebilirsiniz, kaç saat oynatması ise multiplayer oyunlarında size bağlı olan bir durum.

Benim param olmadıği için alamadım.
Fakat beta playtestlerini iple çekerdim.
Şaka yapmıyorum, 1K saati var benim gözümde
CS:GO'yu 2K saat oynamış biri olarak söylüyorum.
Bence deneyin, olmadı iade edin.
Olabilir hocam benim de yaklaşık 4k CS:GO saatim ve gene nerden baksanız 2k falan da Valorant vardır. CS:GO rütbem Global. Artık sıkıldım bu oyunlardan. Herkes bu oyunu oynuyor gibi geldi bana. Biraz da o yüzden ilgimi çekti.
Yeni sezonla birlikte kötü çıkışını unutturdu ve fırladı oyuncu sayısı ben birkaç sezon önce 105 saatte saldım zamanım yok diye ama rahat daha fazla da oynatır.

Bu siteden anlık/peak oyuncu sayılarına bakabilirsin.
https://steamdb.info/app/1517290/charts/
Tamamdır bakacağım buradan. 105 saat iyiymiş hocam. O zaman grafikler pek rahatsız etmiyor değil mi?
https://steamdb.info/app/671860/ SteamDB'de 6.5k civarı aktif olduğunu gösteriyor bu siteden istediğiniz oyunları yazıp aktif kaç kişinin oynadığını, oyunun diğer ülkelerde ki fiyatlarını vs. görebilirsiniz, kaç saat oynatması ise multiplayer oyunlarında size bağlı olan bir durum.
6500 kişi bence güzel bir sayı. Kaç saat oynatır derken de daha çok acaba çabuk sıkıyor mı diye sormuştum. BF2042 kaçırmasaydım iyi olurdu. İlk çıktığında 10 saat deneme süresi boyunca gayet eğlenmiştim.

IMG_2047.jpeg

Bende almayı düşünüyorum grafik konusuna gelirsek Unturned'da öyle ama bana kalınırsa alınır hem zaten Steam 20 Kasım'da Türk lirasından çekileceğinden istediğiniz oyunları almakta fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı