BattleBit Remastered alınır mı?

Erdi Batın

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar aldım baktım fena değil. Şunu belirtmek isterim Battlefield 1-4-5 bulunuyor bende farklılık olsun diye aldım. Bildiğiniz üzere Steam dolar kuruna geçecek o yüzden bir telaşla aldım bu oyunu fakat 180 TL değer mi ya da 180 TL'ye farklı ve daha kaliteli bir oyun alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım, hoşuma gitmedi iade ettim. Fark ettim ki online oyun sevmiyormuşum. Online oyun seviyorsan güzel bir seçim. Ama 180 TL verilmez diye düşünüyorum.

Ben aldım, hoşuma gitmedi iade ettim. Fark ettim ki Online oyun sevmiyormuşum. Online oyun seviyorsan güzel bir seçim. Ama 180 TL verilmez diye düşünüyorum.

Şöyle söyleyeyim yeri geliyor Online oyun oynamak istiyorum yeri geliyor hikayeli oyun oynamak istiyorum o yüzden pek fark etmiyor ban açıkçası çoğu oyunda var 180 TL bandında ne alabilirim diye düşünüyorum göz gezdiriyorum fakat bulamıyorum başka oyun.

Şöyle söyleyeyim yeri geliyor Online oyun oynamak istiyorum yeri geliyor hikayeli oyun oynamak istiyorum o yüzden pek fark etmiyor ban açıkçası çoğu oyunda var 180 TL bandında ne alabilirim diye düşünüyorum göz gezdiriyorum fakat bulamıyorum başka oyun.
Dostum biraz kendimle çelişeceğim, değmez diyorum 180 TL'ye ama yine de almak istiyorsan al. Zira Steam Dolara geçtikten sonra o fiyata asla bulamayacaksın.

Ben toplam 12 saat civarında oynadım ve hissiyatı çok güzel sadeliği falan. Ara sıra çıldırdığım da oluyordu ama güzel. 7/24 oynanacak bir oyun değildir ama. Bir yerden sonra sıkıyor.

Ben toplam 12 saat civarında oynadım ve hissiyatı çok güzel sadeliği falan. Ara sıra çıldırdığım da oluyordu ama güzel. 7/24 oynanacak bir oyun değildir ama. Bir yerden sonra sıkıyor.
Muhtemelen başlar bırakırım sonra tekrar başlar tekrar bırakırım aynısını BF oyunları içinde yağmıştım zamanında pek farkı olacağını düşünmüyorum. Ama biraz daha sade geldiği için BF'lerden daha çok oynatır gibime geliyor.

Muhtemelen başlar bırakırım sonra tekrar başlar tekrar bırakırım aynısını BF oyunları içinde yağmıştım zamanında pek farkı olacağını düşünmüyorum. Ama biraz daha sade geldiği için BF'lerden daha çok oynatır gibime geliyor.
Olabilir hocam oyunun yorumlarına baktım 48-6 saat arası oynayanlar var sonrası çok yok.

Battlefield sevemeyen biri olarak battelbiti çok sevdim voice chat ile çok zevkli ve değişik bir ortamda hissediyorsunuz kendinizi savaşın içinde gibi ben yazin almıştım ilk patladigi zamanda 180 TL olmaz bir daha.

Olabilir hocam oyunun yorumlarına baktım 48-6 saat arası oynayanlar var sonrası çok yok.
Hmmm. Kurtarır gibi ama DMC 5'e 198 TL verip 10 saatte bitirmektense 50-100 saat BattleBit'i tercih eder gibiyim bilemedim şimdi
Battlefield sevemeyen biri olarak battelbiti çok sevdim voice chat ile çok zevkli ve değişik bir ortamda hissediyorsunuz kendinizi savaşın içinde gibi ben yazin almıştım ilk patladigi zamanda 180 TL olmaz bir daha.
İndirime girer mi sizce ?

Geri
Yukarı