Battlefeild 1 Online'da silahlar eksik

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar BF1'e başladım ama asker sınıfı seçerken silahların çok az olduğunu gördüm. Aslında bu kadar az silah yok fazlası var, bunları nasıl açabilirim ve nasıl açacağım?

Ayrıca kasa falan açtım silah skinleri falan çıktı, envantere ekle dedim ama silahların üzerinde nasıl göreceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Menüde askere tıklayıp silahlar ve cihazlar olması lazım oradan savaş tahvili ile alabiliyorsun hocam. Skinlerde yine askerde en üstteki seçenekten ayarlanıyordu diye hatırlıyorum.

Skinlere bakmak için Ana menü > Asker > Askeri Özelleştir > Silah > Görünüm kısmından bakabilirsiniz.Bazı silahlar görev yapılarak alınıyor.Bazıları ise savaş tahvilleri ile alınıyor.

Her silah oyunici para ile acilmiyor, bazi silahlari o soldier Class'da seviye atlayarak veya mission tamamlayarak alabilirsin. Sniper 10 level olmadan Mart'ini henry oynayamazsin en basitinden.

Martini henry oyunun en iyi silahıdır bu arada.

Arkadaşlar BF1'e başladım ama asker sınıfı seçerken silahların çok az olduğunu gördüm. Aslında bu kadar az silah yok fazlası var, bunları nasıl açabilirim ve nasıl açacağım?

Ayrıca kasa falan açtım silah skinleri falan çıktı, envantere ekle dedim ama silahların üzerinde nasıl göreceğim?
Bazı silahları açmak için görevler yapman gerekiyor.

Geri
Yukarı