Çözüldü Battlefield 1 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Eviles61

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Recep abinin videosunu izledim ancak bu işlemi yapamadım. Acaba rapor dokümanını paylaşsam bana yardımcı olur musunuz? Cidden çok sevinirim.

Doküman nasıl paylaşılacak?
Adım adım beni yönlendirir misiniz?

Çözüm
Geldi, biraz meşgul olduğum için geç dönüyorum. Orada 4 tane 2013 görünüyor, sürümleri farklı mı onların? Yeni bir rapor paylaşabilir misiniz?

Kusura bakmayın benim hatam, tabii ki farklı sürüm 😅 Programları kaldırıp kurma aşamasında bir zamansızlık olmuş sanırım. Sırasıyla aşağıdaki adımları izleyin:
  1. msvcr120.dll dosyasını System32 ve SysWOW64 klasörlerinden silin.
  2. Denetim masasında C++ 2013 yazılımlarından, yanında boyut girdisi görünenleri (yani boş olmayanları) silin. 12.0.40664.0 olanlar yani.
  3. Sonra buradaki iki yazılımı kurun.
    1. Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center
Evet hocam ikisini de kurdum. Repair denedim olmadı, uninstall yapıp tekrar kurdum. Olmadı.

Ekran Görüntüsü (791).png

Eksik bir kurulum olmuş demek ki. Attığım linkte iki dosya var, ikisini de kurdunuz değil mi? Denetim Masası'ndan C++ yazılımlarının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

Resim geldi değil mi hocam?

Geldi, biraz meşgul olduğum için geç dönüyorum. Orada 4 tane 2013 görünüyor, sürümleri farklı mı onların? Yeni bir rapor paylaşabilir misiniz?

Kusura bakmayın benim hatam, tabii ki farklı sürüm 😅 Programları kaldırıp kurma aşamasında bir zamansızlık olmuş sanırım. Sırasıyla aşağıdaki adımları izleyin:
  2. Denetim masasında C++ 2013 yazılımlarından, yanında boyut girdisi görünenleri (yani boş olmayanları) silin. 12.0.40664.0 olanlar yani.
    1. Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center

Çözüm

Hocam sorun düzeldi. Allah sizden razı olsun. 1 haftadır bunla uğraşıyordum, iyi ki varsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı