Çözüldü Battlefield 1 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sıpatula

Yoctopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir gündür uğraşıyorum her şeyi denedim fakat olmadı. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rapor nasıl oluşturacağım. Ben dediğiniz videoyu izledim harfiyen yaptım MSVCP120.dll Name Not Found yazıyordu bu DLL indirmeyi çalıştım ama olmadı.

DLL indirip atmayın. MSVCP120.dll'lerini elle attığınız konumlardan silip bu paketleri kurun.
0xc000007b hatası devam ederse Process Monitor raporunu paylaşın, kendiniz çözmeye çalışmayın.
Aşağıda bağlantısını verdiğim videodaki adımları izleyerek rapor oluşturun ve paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rapor nasıl oluşturacağım .d Ben dediğiniz videoyu izledim harfiyen yaptım MSVCP120.dll Name Not Found yazıyordu bu dll indirmeyi çalıştım ama olmadı

Rapor nasıl oluşturacağım. Ben dediğiniz videoyu izledim harfiyen yaptım MSVCP120.dll Name Not Found yazıyordu bu DLL indirmeyi çalıştım ama olmadı.

DLL indirip atmayın. MSVCP120.dll'lerini elle attığınız konumlardan silip bu paketleri kurun.
0xc000007b hatası devam ederse Process Monitor raporunu paylaşın, kendiniz çözmeye çalışmayın.

Çözüm

Geri
Yukarı