Steam Battlefield 1 123 TL

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'da bir indirim dikkatimi çekti. Battlefield 1 1200 liradan 123 liraya düşmüş, bence ciddi bir indirim. Geç olmadan kapmanızı öneririm, güzel oyundur. Daha önce oynamadım ama videolarını izliyorum, grafikler ve oynanış bayağı iyi.

1708168634878.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar Steam'da bir indirim dikkatimi çekti. Battlefield 1 1200 liradan 92 liraya düşmüş, bence ciddi bir indirim. Geç olmadan kapmanızı öneririm, güzel oyundur. Daha önce oynamadım ama videolarını izliyorum, grafikler ve oynanış bayağı iyi.

Eki Görüntüle 2118653
Dolara geçmeden önce 40 TL di :( .

Arkadaşlar Steam'da bir indirim dikkatimi çekti. Battlefield 1 1200 liradan 92 liraya düşmüş, bence ciddi bir indirim. Geç olmadan kapmanızı öneririm, güzel oyundur. Daha önce oynamadım ama videolarını izliyorum, grafikler ve oynanış bayağı iyi.

Eki Görüntüle 2118653
Taş gibi oyun, fiyatı çok uygun.

Bak sen ya, sırf sana beğenmedim attım diye bilgi mesajıma beğenmedim atıyorsun. Dostum o mesaj yorum bile içermiyor, sen ne yaşıyorsun acaba?
Ortada bir bilgi yok, tamamen fakir edebiyatı yorumu olmuş. Neymiş efendim, dolara geçmeden önce oyun 40 liraymış. E ne yapalım sittin sene önce oyun 40 liraysa. Kime ne faydası var bu bilgi olduğu iddia edilen şeyin? Sıktı milletin indirim konularına bot gibi dadanıp x'ten önce x liraydı yorumları.

Online oynarım düşüncesiyle almayın zibilyon tane hileci var ve bu konu hakkında hiçbir şey yapılmıyor. kaderine terk edilen bir oyun. Hikaye modu iyidir.

Geri
Yukarı