Battlefield 1: 2020'de alınır mı?

MXMaster

Hectopat
Uzun süredir deli gibi BF4 oynuyordum. Bir aralar erken erişim muhabbetinde BF1'i denemiştim ama, sanıyorum oyun içi teknolojisinden dolayı pek sarmamıştı. O yüzden hiç satın almadım. Şimdilerde bu durumları o kadar takmıyorum. 2020'de bu oyun alınır mı? Ne diyorsunuz? Halen gideri var mı?

Bir süredir hileye karşı pek aktif davranmıyorlar. Onun haricinde oyun hala 10 numara ve serverlar dolu. Ben devam ediyorum sıkı bir şekilde oynamaya.
Origin'de bir ara 5 € olmuştu fiyatı. Şimdi 40€ galiba. Ben biraz düşünürdüm almak için, daha ucuza denk gelebilir ihtimali yüzünden.

Bir süredir hileye karşı pek aktif davranmıyorlar. Onun haricinde oyun hala 10 numara ve serverlar dolu. Ben devam ediyorum sıkı bir şekilde oynamaya.
Origin'de bir ara 5 € olmuştu fiyatı. Şimdi 40€ galiba. Ben biraz düşünürdüm almak için, daha ucuza denk gelebilir ihtimali yüzünden.

Origin Access alıyım diyorum. En azından sıkarsa, çıkar BF4 ile devam ederim.

Oyuncu olmadığı için önermiyordum ama sanırım benim girdiğim vakitlerde oyuncu olmuyormuş. Eğer oynayan varsa alınabilir hala dünyadaki en iyi savaş atmosferine sahip oyundur.

Dün akşam Access üyeliğini aktif ettim ve gece saatlerinde uyanıp oyuna girdim halen oynuyorum. Battlefield 4 kadar olmasa da, bayağı aktif oyuncu var.

Dolu sunucuları da listeleyin. Baya çıkıyor. Bir de operasyon oynuyorsanız zaman zaman azalıyor serverlar. Sebebini bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı