Battlefield 1 Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Deniz Sağlam

Hectopat
Battlefield 1 açılmıyor. Oyuna tıklıyorum, pencere açılıyor yükleme ekranı geliyor, 1-2 saniye sonra oyun kapanıyor ve beni origine atıyor. Forumda bir sürü çözüm yöntemi gördüm hepsini denedim ama olmadı. Sil yükle, güncellemeler, hatta başka hesapla bile denedim ama olmuyor. Diğer EA oyunlarını oynayabiliyorum tek sıkıntı BF1'de. Process Monitor raporu oluşturdum anlayan birileri yardımcı olursa sevinirim.

Drive Linki: Process Monitör Raporu

Ben de zaten onu belirtmeye çalışıyorum. Kullanıcı el ile .dll kopyalaması durumunda vs. NAME NOT FOUND görülüyoe diye biliyorum. O yüzden her zaman silin diyorum ne olur ne olmaz. Attığım videoda da NAME NOT FOUND diyor ama dosya mevcut. Anlatmak istediğim bu.
Videoda gördüğün gibi Windows klasöründe sıkıntı* var. Bu yüzden de RB silmiş ilgili dosyayı. Sonrasında kurulumu yapmış.

Bu konudaki raporda System32 klasöründe bulamamış dosyayı. İstese de silemez ki. Sen silmesini istemişsin. Yanlış bir öneri değil ama belirtmek istedim sadece, keşke bu kadar uzamasaydı.

*Bundan önceki mesajımı baz alarak sıkıntı diyorum. Yoksa oldukça yanlış bir cümle.

Fotoğraftaki hatayı verdi.
Offlien sürümü indirin.
Videoda gördüğün gibi Windows klasöründe sıkıntı* var. Bu yüzden de RB silmiş ilgili dosyayı. Sonrasında kurulumu yapmış.

Bu konudaki raporda System32 klasöründe bulamamış dosyayı. İstese de silemez ki. Sen silmesini istemişsin. Yanlış bir öneri değil ama belirtmek istedim sadece, keşke bu kadar uzamasaydı.

*Bundan önceki mesajımı baz alarak sıkıntı diyorum. Yoksa oldukça yanlış bir cümle.
Anladım sağ olun.

Öncelikle yukarıda belirtilen dosyaları silmeniz mümkün değil. Zaten System32 klasöründe bulunamamış. Bu bağlamda sadece DirectX kurulumu yapmanız yeterli. Belirtilmiş, yine de paylaşalım:

Ayrıca Avast yazılımını kaldırmanızı isteyeceğim.

Genel olarak raporda pek bir şey göremedim, maalesef.

Avast'ı sildim.
Offlien sürümü indirin.

Anladım sağ olun.

Nereyi seçmeliyim?

Dosya Ekleri

• 2021-04-06 20_28_19-Window.png
    2021-04-06 20_28_19-Window.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı