Battlefield 1 alınır mı?

Hocam çok kötü yorum var Battlefield 5 hakkında o kadar para vermek risk olur benim için.

Hocam BF5'te oynayan biriyim. Şöyleki BF5'in de kendine has güzel yanları var. Mesela silah mekanikleri güzel ve tank kullanmak aşırı zevkli. Yine PC niz iyi ise Ultra'da çok güzel. Hile olarak BF1'e göre daha az ama orada da çok sağlam oynayan kişiler var. Hile mi değil mi anlayamıyorsunuz. Hangisini önerirsin dersen Muhtemelen BF1 derim ama pek objektif değilim bu konuda. 😃
Ayrıca BF1 alacaksanız kesinlikle Premium alın. BF5'de gerekli değil orada sadece silah ve tank skinleri oluyor ekstra. Onlarında %90'ı çöp.

Hocam BF5'te oynayan biriyim. Şöyleki BF5'in de kendine has güzel yanları var. Mesela silah mekanikleri güzel ve tank kullanmak aşırı zevkli. Yine PC niz iyi ise Ultra'da çok güzel. Hile olarak BF1'e göre daha az ama orada da çok sağlam oynayan kişiler var. Hile mi değil mi anlayamıyorsunuz. Hangisini önerirsin dersen muhtemelen BF1 derim ama pek objektif değilim bu konuda. 😃
Ayrıca BF1 alacaksanız kesinlikle Premium alın. BF5'de gerekli değil orada sadece silah ve tank skinleri oluyor ekstra. Onlarında %90'ı çöp.

Peki Steam'den aldığım zaman EA'ye abone olmam gerekiyor mu?

Peki Steam'den aldığım zaman EA'ye abone olmam gerekiyor mu?

Hocam ben Origin'den aldım. O zamanlar Steam'da yoktu. Ama eğer BF1'i satın alacaksanız normal Steam'dan oyun alır gibi satın alın. Yok EA Access düşünüyorsanız o konuda bir şey diyemem çünkü hiç kullanmadım ve nasıl oluyor bilmiyorum. Ama hem oyunu hem de EA'i almanıza gerek yok sorduğunuz şey o ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı