Chovka Repack güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir oyuna bakıyordum sadece bu adam yapmış. Bu adamı duyan bilen var mı ben ilk defa duydum sizce güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
yüklediğim crackli oyunların %99 @yunindirvipden indirdim sıkıntı çıktığını hatırlamıyorum
Oradan indirdiğim oyun Chovka'nın repack i. Siz indirip tarattınız mı bilgisayarınıza birşey bulaştı mi?

Oradan indirdiğim oyun Chovka'nın repack i. Siz indirip tarattınız mı bilgisayarınıza bir şey bulaştı mi?

Hayır bulaşmadı zaten çok kullandım bu siteyi bulaşsa anlardım herhalde zaten dediğiniz gibi içinde chovka repack var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle yapmayı sevmem :D
Site ismi veremiyorum o yüzden öyle dedim.
- Peki ne bu adamların orijinal sitesi oradan indirelim o zaman.
Bu arada indirdiğim klasörde direkt BeamNG(chovka) içinde de databin ve setup var.

Bende öyle yapmayı sevmem :D
Site ismi veremiyorum o yüzden öyle dedim.
- Peki ne bu adamların orijinal sitesi oradan indirelim o zaman.
Bu arada indirdiğim klasörde direkt BeamNG(chovka) içinde de databin ve setup var.

Çok soru sordum ama megathread nedir güvenilir crackciler falan mı?

Crack kullananların güvenilir siteleri derlediği liste. r/piratedgames megathread kullanıyorum ben.

Bir ara indirmiştim oyun kurulurken PC ateş gibi olmuştu görev yöneticisinde HackTool: 64 diye bir şey vardı hemen kapattım zaten o gün format atacaktım.

@EMİRCAN 22 @kino
şimdi yukluyordum. Temp klasöründe Malware.Heruistic.2080 diye birşey çıktı nedir bu? Malwarevutes buldu. Repack kurulum esnasında taratıyorum.

Bir ara indirmiştim oyun kurulurken PC ateş gibi olmuştu görev yöneticisinde HackTool: 64 diye bir şey vardı hemen kapattım zaten o gün format atacaktım.
Şuan öyle birşey görmüyorum inşallah olmaz öyle birşey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı