Battlefield 1 alınır mı?

Arkmada

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Steam'de şu an BF1 70 TL. Sunucularda hala oyuncu var mı? 0'dan başlayan biri olarak hala oynanabilir mi? Hile durumu oynanmayacak kadar fazla mı? Ve aşağıdaki sistemimle orta ayarlarda falan 50 60 FPS alabilir miyim?

Laptop:
GTX 1650 Ti.
Ryzen7 4800h.
16 GB RAM(8x2) 3200 MHz.

Sunucularda hala oyuncu var mı? 0'dan başlayan biri olarak hala oynanabilir mi?
Sunucular gayet dolu. Kimi zaman sıra beklediğim bile oluyor sunuculara girerken. Hileciler var, yok diyemem. Fakat adminlerin olduğu topluluk sunucularında hileye rastlamazsın.

EA Play varken alınmasını doğru bulmuyorum. Karar senin elbette.

Evet hatta bazı sunucularda bekleme sırası dahi oluşuyor. BF5 beklenildiği gibi çıkmadığı için BF1 hala çok tutuluyor.

Toplam 410 saatim var oyunda ve bana neredeyse hiç hile denk gelmedi.
Toplam 120 saatim var, nasıl hile yok diyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Hilecilerin ismini bile söyleyebilirim, en basitinden (KORE) CALL_1911 diye bir adam var, neredeyse 10 kere denk geldim adama :)

Deli gibi hile var fakat hile gördüğünüz gibi çıkıyorsunuz ve bir sıkıntı oluşmuyor.

Daha dün 200 killi olan görünmez bir arkadaş vardı takımımda :)

Toplam 120 saatim var, nasıl hile yok diyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Hilecilerin ismini bile söyleyebilirim, en basitinden (KORE) CALL_1911 diye bir adam var, neredeyse 10 kere denk geldim adama :)

Deli gibi hile var fakat hile gördüğünüz gibi çıkıyorsunuz ve bir sıkıntı oluşmuyor.
Hilelerin dışında oyunu Hakkari dağ komandosu gibi oynayan elemanlar var, yeni başlayanlar için can sıkıcı.

Hilelerin dışında, oyunu Hakkari dağ komandosu gibi oynayan elemanlar var, yeni başlayanlar için can sıkıcı.
Doğrudur, oyuna yeni başlayanlar için çok sıkıntılı bir durum.

Ben bir arkadaşım ile başladım, o 150 leveldi (400 saat üstü) ve onun sayesinde daha hızlı öğrendim, o olmasa tanklar ve uçaklara karşı anca MP-18 silahıyla sıkardım. Şimdi karşı takım Heavy Bomber aldığı gibi patlatıyorum :)

Anlık oyunumdan;

1612961272570.png

Son düzenleme:
Merhabalar, Steam'de şu an BF1 70 TL. Sunucularda hala oyuncu var mı? 0'dan başlayan biri olarak hala oynanabilir mi? Hile durumu oynanmayacak kadar fazla mı? Ve aşağıdaki sistemimle orta ayarlarda falan 50 60 FPS alabilir miyim?

Laptop:
GTX 1650 Ti.
Ryzen7 4800h.
16 GB RAM(8x2) 3200 MHz.

Online kısmını çok bilmiyorum singleplayer ilgilendiyor beni ama gördüğüm kadarıyla çok hile var. Onlinr çok önemli değil ise alınabilir güzel fiyat.

EA Play aylık 30 TL'ye geliyor. Sistemimin yetmesi halinde devam edersem daha pahalıya denk gelmiş olacak bana maalesef. 5 TL'ye ilk ay alıp denemem mantıklı sanırım.

EA Play varken alınmasını doğru bulmuyorum. Karar senin elbette.

Sistem konusunda yorum yapacak olanlar var mi? Online da orta ayarlarda 50-60 FPS alır mıyım?

Geri
Yukarı