Battlefield 1 almaya değer mi?

Eneshz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben genelde hep rekabetçi oyunlar oynadım. Valorant, CS:GO gibi ancak artık sıkılmaya başladım. Hikayeli oyunlar hiç oynadım araştırmalarıma göre Battlefield ilgimi çekti. Battlefield 1'i oynamayı düşünüyorum, sizce güzel mi? Verdiğim zamana değer mi? (ücretsiz indirmem için link varsa atarsanız çok iyi olur :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnan bana 300 TL olsa bile alırım o kadar güzel. Biz genellikle squad açıp giriyoruz ve aşırı sarıyor. Battlefield 5, 2042 falan yalan. Multiplayer'ı bile hala hayatta ve bol bol oyuncusu var.

Almaya değmez, Gamepass veya EA Play ile deneyin derim. Sıkıyor bir süre sonra. Üstelik son bıraktığımda çok fazla hileci vardı.

EA Play tam olarak ne oluyor açıklar mısınız?
Aylık 29₺ ödeyerek EA'e ait olan oyunları kiralıyorsun bi' nevi. Buna ek olarak yine EA oyunlarında geçerli olarak %10'luk indirim kazanıyorsun. Tek dezavantajı yeni çıkmış EA oyunlarının "örn. FIFA 22, Madden NFL22" 10 saatlik bir oynama sınırı oluyor. Bu sınır oyunun çıkışından 7-8 ay sonra kalkıyor ve sınırsız erişime açılıyor.
EA Play nedir?
Güzel soru! EA Play, EA oyunlarını seven herkes için bir numaralı adrestir. EA Play üyeliği en sevdiğiniz Electronic Arts oyunlarından daha fazlasını elde etmenizi sağlar. Daha fazla ödül, daha fazla özel deneme ve daha fazla indirim. Hepsi ayda 29,00 TL veya yılda 169,00 TL karşılığında sizin!

İçindekiler şöyle:
  • Harika oyun içi görevler ve ödüller, üyelere özel etkinlikler ve özel içerikler gibi avantajlara erişim.
  • Electronic Arts'ın en iyi ve oyuncular tarafından en çok sevilen serilerinin yer aldığı oyun kütüphanesine anında erişim. Üyeliğiniz devam ettiği sürece eklenen tüm oyunları dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
  • Steam'den gerçekleştirilen tam sürüm oyun, genişleme paketi, puan paketi ve daha pek çok dijital EA satın alımında %10* indirim.

Geri
Yukarı