Battlefield oyunları almaya değer mi?

Hepsini almaya değmez 1 eskidi 2042 ilk defa oynayacaksan sarar bence 2042 al beğenemzsen iade edip diğerlerinden birini al. Birine sarıp diğerlerini oynamazsın yüksek ihtimal seriden bir oyun al bence.
1 eskidi mi? Hala efsane bir atmosferi var online olarak grafikleri zaten konuşmaya gerek yok.

1 eskidi mi? Hala efsane bir atmosferi var Online olarak grafikleri zaten konuşmaya gerek yok.

Left 4 Dead 2 oyunu da gayet geçerli grafik ve Online olarak fakat eskidi.

Alınmaz demiyorum ama eski oyun. Daha güncelleme almıyor ona para vermek yerine seriye serinin ilk oyunu ile başlamak daha iyi.

Alınmaz demiyorum ama eski oyun. Daha güncelleme almıyor ona para vermek yerine seriye serinin ilk oyunu ile başlamak daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu ben çektim sence eskimiş bir oyun gibi mi duruyor?

Son çıkan 2042 ve cod oyunlarını gördükten sonra bf 1 daha iyi geliyor o oturaklılığı, atmosferi, sesleri,trye özel osmanlı dublajı hala oynanır bu oyun. Eskimedi sadece yaş aldı.

Bf1 sadece Battlefield serisinin en iyisi değil aynı zamanda tarzının da en iyi efsane şaheser oyunlarından biridir.Bende bf5 te var ama yine gidip bf1 oynuyorum,bf2042 de almayı düşündüm ama yine tercihim bf1 olacağı için kütüphane de kalır diye ve tarzını sevmediğim için bf2042 almadım. Bf1 i özveri ile yapan ekip dağılmış , sonraki bf5 ve 2042 ise ticari kaygı ile başka ekipler ile yapılmış ve aralarındaki bu fark çok belli oluyor. Evet Bf1 de ki tek sorun üretici dice firması ve yayıncı ea firması tarafından destek güncelleme ve ilgi görmeyip bırakılmış olmaktan kaynaklı başta hile sorunudur.Yoksa bf1 oyununun kendisinden kaynaklı hiçbir sorunu yok, üzerinden 8 yıl geçmiş olan bf1 grafik oynanış ve atmosfer olarak bugün ve yakın gelecekte bile muadillerine her türlü kafa tutar.Bu da onu efsane yapıyor.Açık söyleyeyim;2042 yi güncelliyorlarmış,Yeni bir Battlefield oyunu yapıyorlarmış falan gerek Yok, sadece bf1 e hile önleme raporlama sistemi koysunlar bf1 Tavan yapar ,hatta 2 Yeni harita birkaç Yeni silah içeren dlc yapsınlar satış rekoru kırarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı