Battlefield 5 almaya değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
High on Life alman da iyi olmuş bu hafta 300 liraya çıkacak.

2042'yi oynadım denedim, sevdim ve satın aldım ama, 5 daha iyi diyenler var. Sizce iade etmeye gerek var mı ya da BF5 almaya değer mi? Şu an kütüphanede BF1 ve 2042 var.
Fiyatını bilmiyorum ancak gayet güzel oyun BF1'in aksine combat biraz daha hızlanmış, biraz CoD havası var oyunda. Sunucular da aktif ancak hile sorunu var.

Fiyatını bilmiyorum ancak gayet güzel oyun BF1'in aksine combat biraz daha hızlanmış, biraz CoD havası var oyunda. Sunucular da aktif ancak hile sorunu var.

@580011 attı zaten hocam artık oynayıp yorumlarım.

Bu doğru mu? Ona göre satın alayım.
Bu arada adam bir yardım etti diye hemen bana da bana da yapmaya başlamış gene türkler. Aşırı sinir bozucu bir durum, dışarıdan bakınca dilenciden farkınız kalmıyor arkadaşlar. Son link atan arkadaş da aklı sıra dolandırmaya çalıştı herhalde link s. Team yazıyor. Bu atılan hiçbir linklere tıklamayın ne olur ne olmaz.
@580011

Doğru Epic'te zamlı 300 lira Xbox Store'da filan 700. lira oldu Steam'de de zam yakın.

@580011 attı zaten hocam artık oynayıp yorumlarım.

Doğru Epic'te zamlı 300 lira Xbox Store'da filan 700. lira oldu Steam'de de zam yakın.
Game passte denemiştim ama bitirmemiştim. Oyun güzel oynamayacağım ama alayım kenarda dursun, teşekkürler bilgi için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı