Battlefield 1 AMD "Please Update Your Driver" Hatası

emrecndn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Battlefield 1 satın aldım. 8 GB'lik beta sürümünü yükledim. Play butonuna bastım biraz bekletti. Sonra aşağıya verdiğim SS gibi bir hata veriyor. Güncellemek istediğimde ise zaten yüklü diyor.
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5670 5 GB
sss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hata bende de var. SlimDrivers diye driver güncelleme programı var. Onu denedim. Güncelledi tüm sürücüleri fakat gene de aynı hatayı veriyor :/

Arkadaşlar driver güncellemesi istiyor.Kullandiginiz ekran kartı (Msi Saphirre Asus vs) internetten onun sayfasına girip ekran kartı için driverler i bulun.Daha sonra kullandığınız Windows sürümü ve kaç bit işletim tabanlı olduğunu işaretleyin.Muhtemelen birkaç tane indirilmesi gereken dosya cikicak hepsini indirin.İndirdikten sonra hepsini indirildikleri klosörde bulup tek tek kurun.Ardından birde amd installer diye bir sayfa cikicak ordan da sırayla yükle seçeneklerini işaretleyin kurulumunu bekleyin.Daha sonra oyuna girebilirsiniz diye dusunuyorum.İyi günler...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı