Battlefield 1 bilgisayardan oynanır mı?

OTOBOTAHMET

Femtopat
Daha fazla  
Ben uzun zamandır Battlefield 1 hastasıyım, Steam dolar kuruna geçmeden bir indirim olmuştu fakat o indirimi kaçırdım. Xbox'ta Battlefield 1 çok ucuzmuş ayrıca indirime girmiş fakat bilgisayarda oynanır mı bilmiyorum. Xbox'ım yok, bilgisayardan Battlefield 1 oynayacağım. Bilgisayardan oynayabilen varsa söylesin de alayım şu oyunu ya hastasıyım vallahi.

Ben uzun zamandır Battlefield 1 hastasıyım, Steam dolar kuruna geçmeden bir indirim olmuştu fakat o indirimi kaçırdım. Xbox'ta Battlefield 1 çok ucuzmuş ayrıca indirime girmiş fakat bilgisayarda oynanır mı bilmiyorum. Xbox'ım yok, bilgisayardan Battlefield 1 oynayacağım. Bilgisayardan oynayabilen varsa söylesin de alayım şu oyunu ya hastasıyım vallahi.
Ea play uygulaması üzerinden hala TL ile ucuza alabilirsiniz.

1700678051990.png

18 TL yani hocam kaçırmayın derim. :D

Çökertme eşliğinde neden olmasın?

Çökertme eşliğinde BF1 oynamayacaksam PC'yi kaldırır atarım. Tabii oynayabilirsin.

Ben bugün böyle bir sepet yaptım mesela EA App de BF1'im zaten olduğu için bunları aldım BF1 de çok uygun.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2023.11.22 - 18.25.05.31.png
    Desktop Screenshot 2023.11.22 - 18.25.05.31.png
    53,8 KB · Görüntüleme: 20
Oynanır, evet dediğin gibi Xbox'da var fiyatını bilmiyorum ama PC için Game Pass alırsan aylık 159 TL karşılığında Game Pass'teki oyunları oynayabiilirsin. (aboneliği yenilemediğinde oynayamazsın.) Ayrıca sadece BF1 istiyorsan EA Play uygulamasında da 18 TL şu anda ve diğer BF oyunları da çok uygun. O indirimden yararlanmak istiyorsan da EA Play uygulamasına ücretsiz bir şekilde kayıt olman yeterli.

Çökertme eşliğinde BF1 oynamayacaksam PC'yi kaldırır atarım. Tabii oynayabilirsin.

Ben bugün böyle bir sepet yaptım mesela EA App de BF1'im zaten olduğu için bunları aldım BF1 de çok uygun.

Hocam bu EA indirimleri ne zaman bitiyor bunları ve Epic Games'ten Cyberpunk alacağım da.

Geri
Yukarı