Battlefield 1 Deluxe Edition Satın Alma

Swind

Kilopat
Daha fazla  
Battlefield 1'i %50 indirimdeyken almıştım ama sonrasında daha iyi bir indirim olur diye iade etmiştim. Bunu niye yaptım bilmiyorum ama maalesef yaptım. Şu anda da %40 indirimde. Yaklaşık 205₺ oluyor. Almalı mıyım, beklemeli miyim ?

Battlefield 1'i %50 indirimdeyken almıştım ama sonrasında daha iyi bir indirim olur diye iade etmiştim. Bunu niye yaptım bilmiyorum ama maalesef yaptım. Şu anda da %40 indirimde. Yaklaşık 205₺ oluyor. Almalı mıyım, beklemeli miyim ?

Dostum ciddi misin sen ya? Bu yaptığın tamamen aptallıkmış. :) Keşke iade etmeseydin. Daha fazla cebinde para olurdu. Bana sorarsan al bence çünkü belki hiç bir daha indirime bile girmeyebilir. Tabi bu benim tercihim. Fakat içinden beklemek geçiyorsa bekle.

Battlefield + Titanfall olanı alacaktım. İade ettikten sonra vazgeçtim.[emoji22] Şuan almayı düşünüyorum ama önceden olduğu gibi beklersem yine daha kötü indirim olursa diye kararsız kaldım.

Şuan baktım ortalama Originden 140₺ küsür fiyatı var Standart ın. 125-130 a bulunabilir aslında KEY. Bende de PS4 versiyonu var kutulu. Satarsam bende PC için alıcam satmayı bekliyorum. Ama Standart alırım ben.

Şuanda Deluxe + Premium Pass alırsam yaklaşık 420TL civarı fiyat oluyor. Ultimate Edition yaklaşık 330TL. Ne yapayım çok kararsız kaldım ? [emoji17]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı