Battlefield 1 Deluxe Edition Satın Alma

Standart + Premium Pass 360TL civarı, Ultimate Edition 330TL civarı ediyor ama ? Bende şimdi fark ettim.

İngilizce olduğu için. Çünkü iyi ingilizce bildiğim söylenemez. Güvenmediğimi kesinlikle düşünmeyin ama ben ücretsiz de olsa az oynanmış oyunu bile almak istemem.

Param şuan var. Tek başına BF 1 yaklaşık 150TL. Sonrasında Premium Pass alınca ikisi toplam 360TL civarı oluyor. Fakat Ultimate Edition 330TL civarı. Ben de bu konuyu açtıktan sonra böyle olduğunu fark ettim.

İngilizce olduğu için. Çünkü iyi ingilizce bildiğim söylenemez. Güvenmediğimi kesinlikle düşünmeyin ama ben ücretsiz de olsa az oynanmış oyunu bile almak istemem.

sizin için dedim sorun değil tabiki . İngilizce olması pek bisey değiştirmez ben ingilizceyi sadece oyunlari anlamaya çalışarak geliştirdim simdi ise iyi derece ingilizcem var . Zaten titanfall ve battlefield multiplayer üzerine kurulu oyunlar olduğundan alıştıktan sonra farklı dil bile olsa anlarsınız

Param şuan var. Tek başına BF 1 yaklaşık 150TL. Sonrasında Premium Pass alınca ikisi toplam 360TL civarı oluyor. Fakat Ultimate Edition 330TL civarı. Ben de bu konuyu açtıktan sonra böyle olduğunu fark ettim.

key olarak fiyatlarına baktınız mi daha ucuz olabilir

Durmaplay-Oyunfor sürekli alışveriş yaptığım yerlerdir onun dışında G2A ile sorun yaşadım ve dediğim siteler daha uyguna satıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı