Battlefield 1 Hala Oynanır mı?

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Bedava Origin Accsess sayesinde Battlefield V indirdim ama darboğaz yüzünden adam akıllı oynayamıyorum. Acaba Battlefield 1 indirsem mi? Serverlar dolu mu? Hile durumu nasıl?

Ben doya doya oynuyorum Bu tarz oyunları aslında tarihi seven ve fps severler hangi yıl çıktığına bakmadan benim gibi alırlar 1 dünya savaşı oyunu hemde online da oynana biliyor hikaye modu kısa oluyor ama oynaması mükemmel bir oyun tavsiye ederim pişman olmasınız iyi günler.

Ben doya doya oynuyorum Bu tarz oyunları aslında tarihi seven ve fps severler hangi yıl çıktığına bakmadan benim gibi alırlar 1 dünya savaşı oyunu hemde online da oynana biliyor hikaye modu kısa oluyor ama oynaması mükemmel bir oyun tavsiye ederim pişman olmasınız iyi günler.
Hocam çok hileci var diyorlar doğru mu?

Bari şu oyunda hile yapmasınlar yaa ne gerek var. Gir keyfince oyna işte. Ne saplantılı takıntılı gereksiz tipler var anlamış değilim. Gerçi hiçbir oyunda yapılmasın tabi :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı