Battlefield 1 Hala Oynanır mı?

Bari şu oyunda hile yapmasınlar yaa ne gerek var. Gir keyfince oyna işte. Ne saplantılı takıntılı gereksiz tipler var anlamış değilim. Gerçi hiçbir oyunda yapılmasın tabi :)

Doğru tespit. Bir de hile yapmak için ellibin tane program, ıvır zıvır kullanıyorlar, ayarlar yapıyorlar. Buna harcadıkları mesai ile yazılım öğrenmeye kalkışsalar hepsi mühendis olur.

Division oyununu hevesle almış ve hile yüzünden bırakmıştım.

Doğru tespit. Bir de hile yapmak için ellibin tane program, ıvır zıvır kullanıyorlar, ayarlar yapıyorlar. Buna harcadıkları mesai ile yazılım öğrenmeye kalkışsalar hepsi mühendis olur.

Division oyununu hevesle almış ve hile yüzünden bırakmıştım.

Doğru diyorsun kardeşim. Üstüne banlanıp tekrar aynı oyunu alıyorlar. Hem zaman hem para gidiyor. Ne için? Demek ki buna bağımlılar yani hasta insanlar.

Parası olup hırsızlık hastalığına yakalananlar gibi :)

oyunda acayip hile falan yok. çıkar çıkmaz satın almıştım bf1 i. 2500 saat oynadım şimdiye kadar. evet arada sırada hile yapanlara denk geliyorum ama çok nadir. hayatımda hiçbir oyunu bu kadar sevmedim. öyle harika öyle mükemmel bir oyun.

Neden oynanmasın? Oyun daha çıkalı ne kadar oldu?
Şaka gibi kaçırmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-12-26-10-59-37-775_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2019-12-26-10-59-37-775_com.opera.browser.jpg
    176,5 KB · Görüntüleme: 84
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı