Battlefield 1 için ekran kartı tavsiyesi?

serdaq

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandan beri donanım piyasasına uzağım ve güncel ekran kartlarını takip etmedim. Şu anda Asus 550 ti ekran kartım var. Battlefield 1 ve emsali oyunlarda çok abartı olmadan oynayabileceğim ekran kartı için tavsiyelerine ihtiyacım var. Kullandığım monitör Samsung 23" full HD ayrıca bütçe olarak 600-TL civarı bütçem var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

Not: Çok abartı oyun oynamadığımdan dolayı ekran kartına yüksek meblağ bağlamak istemiyorum. Ancak güncel oyunlarıda abartı grafik beklentisi olmadan oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
az daha ekleyip rx 470 alın diyeceğim işlemciniz darboğaz yaparmı bilmiyorum rx 460'ında performansı belli rx 470 rx 460 arası bi güncel kart da yok msi rx 460 alın işlemcinize şuan için en uygunu o çok grafik beklentiniz olmasın yalnız low-medium oynatır.Yerinizde olsam rx 470 alırdım en yakın zamanda da para bulup işlemcimi değiştirirdim çünkü rx 460 alsanız bile en fazla 1-2 seneye low da kalacak kart ancak böyle bi imkanınız yoksa geçici süreliğine alıyorsanız rx 460.

@UsmanAga1 arkadaşımızın da dediği gibi rx ailesi gayet iyi. Yeni çıkan mimariler çok fazla performans sağlıyor. Güncel mimariyi kullanırsanız daha iyi grafiklerde oynayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı