Battlefield 1 için Ekran Kartı tavsiyesi

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI Gaming 4G 4GB 128 bit GDDR5 Fiyatı
Bu 1050Ti 4 gb. 1500 dedin ama dolarla olduğu için takip et düşebilir fiyatı, indirime de girebilir. 1050'yle gayet rahat oynanabiliyor bu arada. Vatan Bilgisayar'da da şu an 1900 civarı fiyatı. Almayı düşündüğün ekran kartlarını Vatan ya da Hepsiburada gibi sitelerden takip edersen iyi bir indirim yakalama şansın yüksek.

Peki ya 128 Bit olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI Gaming 4G 4GB 128 bit GDDR5 Fiyatı
Bu 1050Ti 4 gb. 1500 dedin ama dolarla olduğu için takip et düşebilir fiyatı, indirime de girebilir. 1050'yle gayet rahat oynanabiliyor bu arada. Vatan Bilgisayar'da da şu an 1900 civarı fiyatı. Almayı düşündüğün ekran kartlarını Vatan ya da Hepsiburada gibi sitelerden takip edersen iyi bir indirim yakalama şansın yüksek.

Konudan bağımsız ama Nanokatolog neden bu kadar ucuz diğerlerine göre? Ayrıca 128 Bit olamaları sizce de bir sorun teşkil etmez mi?

3 GB olması benim kafamı karıştırıyor açıkçası çünkü BF1 3GB belleği geçiyor. Ayrıca şunu sormak istiyorum;

1050Ti 3GB
ile 1060 Ti 3 GB aynı mı? Yani BF1 ikisinde de aynı bellek miktarını mı kullanır. Yoksa 1060'da daha mı düşük bellek ister?

Ürünü yurtdışından getirdikleri için daha ucuz. Biraz uzun sürebiliyor ama.

Anladım sorun değil çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı