Battlefield 1 multiplayer hala oynanıyor mu?

Marlboro Touch

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi geceler. Steam'de "Battlefield 1" ile ilgili indirim dikkatimi çekti, hikayeden ziyade "multiplayer" amaçlı almayı düşünüyorum, yakın zamanda oynamış ya da hala aktif olarak oynayan var ise eğer sunucuların doluluğu ile alakalı beni bilgilendirebilir mi? Teşekkür ederim. Tekrar iyi geceler.

Çok hevesle geçen ay aldım fakat çok fazla hile var fakat sunucular dolu. Max 1 hafta oynadım ve baydım. Yakın zamanda BF4 de yükledim fakat o da sarmadı BF3 oynadığım en iyi BF oyunu diyebilirm.

Herkese iyi geceler. Steam'de "Battlefield 1" ile ilgili indirim dikkatimi çekti, hikayeden ziyade "multiplayer" amaçlı almayı düşünüyorum, yakın zamanda oynamış ya da hala aktif olarak oynayan var ise eğer sunucuların doluluğu ile alakalı beni bilgilendirebilir mi? Teşekkür ederim. Tekrar iyi geceler.

Hocam dolu gayet. Ben oynuyorum,

Hocam şunu söylemek istiyorum neredeyse bütün BF'ler var bende oynuyorumda hepside oynanıyor.
BF: H BF3 BF4 BF1 BF5 almadım çünkü boş iş 2042 çıkarsa alırım.
BF5'i Ben de almadım. BF1'e oranla ''Cilala-Parlat'' yapmışlar adeta. BF1'i Ve BF 2042'yi almaya karar verdim en sonunda. Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı