Battlefield 1 oyun arkadaşı arıyorum

Çok iyi olur Origin EA oldu zaten EA kullanıyorum Origin hesabını ver istersen EA'dan da ayni atabiliyoruz zaten.

Bana yaptığın onca yardımdan sonra tabii ki.

Tamamdır hocam ekleyin konuşalım. Bu arada hocam aklıma takıldı yaptığınız onca yardımdan sonra derken hangi yardımları kastettiniz? Yani hangi konuda yardım etmiştim merak ettim. Bu arada Steam'de de bayağı takılıyorum DC ekleyince arkadaş kodumu veririm oradanda oyuna gireriz.

Tamamdır hocam ekleyin konuşalım. Bu arada hocam aklıma takıldı yaptığınız onca yardımdan sonra derken hangi yardımları kastettiniz? Yani hangi konuda yardım etmiştim merak ettim.

Onceki bayağı BF1 ile ilgili vardı yani biricok konuda sen vardın o yüzden.

Game Pass ile giriyorum. Herhangi bir ayar yapmadım multiplayer'da Ultra oynuyorum. İlk gün bir sıkıntı yoktu bugün böyle hata almaya başladım.

Vallahi bend eilk açınca link2EA açılıp kapaniyor sonradan açılıyor.

30. olmuşum bugün, hedef 25. olmak...

Vallahi bende yeni başladım işte Steam'de ilk açarken link2EA gelip aniden kapanio 2.de açılıyor da ile Steam'i yönetici olarak açmam lazım normal demi?

Vallahi bende yeni başladım işte Steam'de ilk açarken link2EA gelip aniden kapanio 2.de açılıyor da ile Steam'i yönetici olarak açmam lazım normal demi?

Geri
Yukarı