Battlefield 1 Oyundan Atma Sorunu

Umut Kapkapci

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar ben yeni SSD almıştı. İçine sıfırdan Windows 10 kurdum bütün güncellemeleri ve driverleri yükledim. Battlefield 1 Origin üzerinden indirip SSD'ye kurdum. Daha önce HDD'de kurulu iken çalışan oyun şu anda açılmıyor. Oyunu başlattığım zaman ilk loading ekranı geliyor hemen ardından oyundan çıkıp Origin sayfası açılıyor. Sildim yeniden yükledim aynı sorun devam ediyor. Yardım Lütfen.

Sorun windows 10 güncellemesinden. windows 10 son yaptığın güncellemeyi kaldıracaksın veya güncelleyeceksin. güncellemeden sonra atarsa ara>windows update>güncelleştirme geçmişini görüntüle>güncelleştirmeleri kaldır>ve en son yapılan güncelleştirmeyi tamamen kaldırın eğer kaldırdıktan sonra da atmaya devam ederse diğer son güncelleştirmeleride kaldırın düzelecektir sorun tamamen windows 10 kaynaklı. sonra bir daha windows 10 güncelleştirmesi yapmayın. Güncelleştirme kapatın internette Güncelleştirme kapatma ile konular var. Tek sorun win10 güncelleştirmesi kaldıracaksınız veya güncelleyeceksiniz. Biraz eski konu ama gören arkadaşlarda nasiplensin :).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı