Çözüldü Battlefield 1 Oyundan Atma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bora32

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dün Origin'den Battlefield 1 indirdim fakat oyuna girdikten yani maça 2 dk sonra falan hiç hata vermeden oyun kararıyor ve Origin'e atıyor. Her türlü şeyi denedim olmadı. Windows 10 kullanıyorum ben. Windows 7 kullanırken hata olmuyordu. Acaba Win7'ye geçince düzelir mi? Ya da farklı bir çözümü mü var? Oyunu repairledim. DX11 kullanıyorum. Windows Defender kapalı. Not defterinden düzenleme yaptım fakat hala aynı durum. Arada bir çalışmayı durdurdu hatası da veriyor.

Çözüm
Hayır singleplayer içinde geçerli.
Oyunu Origin'den aldım.
Merhaba Windows 10 Update 1803 yükleyince sorun düzeldi yine de teşekkürler.
Sorun windows 10 güncellemesinden. windows 10 son yaptığın güncellemeyi kaldıracaksın veya güncelleyeceksin. güncellemeden sonra atarsa ara>windows update>güncelleştirme geçmişini görüntüle>güncelleştirmeleri kaldır>ve en son yapılan güncelleştirmeyi tamamen kaldırın eğer kaldırdıktan sonra da atmaya devam ederse diğer son güncelleştirmeleride kaldırın düzelecektir sorun tamamen windows 10 kaynaklı. sonra bir daha windows 10 güncelleştirmesi yapmayın. Güncelleştirme kapatın internette Güncelleştirme kapatma ile konular var. Tek sorun win10 güncelleştirmesi kaldıracaksınız veya güncelleyeceksiniz.

Oyundan atıyor sürekli çözümü bulan var mı? Hata vermeden.
ya cevap vericek kimse yok mu Bf1 hata vermeden oyundan atıyor. Tahminim pfs drop. Fps sabitlemeyi bilen yada başka bir çözüm bilen varmı. Ryzen7 3700x işlemci asus a520m-k anakart 1080 ekran kartı

Son düzenleme:
Oyundan atıyor sürekli çözümü bulan var mı? Hata vermeden.
Ya cevap verecek kimse yok mu BF1 hata vermeden oyundan atıyor. Tahminim pfs drop. FPS sabitlemeyi bilen ya da başka bir çözüm bilen var mı? Ryzen7 3700X işlemci ASUS A520M-K anakart 1080 ekran kartı

O sistemle nasıl FPS düşmesi alıyorsun? İlginç. Ekran kartını, işlemciyi, diğer Driver'ları güncelle. İşletim sistemini son sürüm yap. Oyunu repair yap. Hala sorun devam ederse yeni konu aç

O sistemle nasıl FPS düşmesi alıyorsun? İlginç. Ekran kartını, işlemciyi, diğer Driver'ları güncelle. İşletim sistemini son sürüm yap. Oyunu repair yap. Hala sorun devam ederse yeni konu aç
valla kardeşim herşeyi denedim fps sabilemeyide buldum 60 a sabitledim yok 120ye sabitledim yok. ne yapıcağımı şaşırdım valla. işlemcidemi sorun var acaba garantiye yollasam.

valla kardeşim herşeyi denedim fps sabilemeyide buldum 60 a sabitledim yok 120ye sabitledim yok. ne yapıcağımı şaşırdım valla. işlemcidemi sorun var acaba garantiye yollasam.
windows update>güncelleştirme geçmişini görüntüle>güncelleştirmeleri kaldır. En son yapılan güncelleştirmeyi tamamen kaldırın. Yoksa format atın veya işletim sistemi sürümünü değiştirin.

Geri
Yukarı