Battlefield 1 P2W mi?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 24H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 24H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Şu anda Battlefield 1 indiriyorum. Battlefield 1 pay to Win mi?

P2W bir oyun değil zaten kasalar var alabiliceğin onlarda skin veriyordu. Bu oyunda skin veriyor muydu hiç hatırlmıyorum, birkaç adet kasa açmıştım ama hatırlamamaktayım.
P2W bir oyun değil ama.

Bazı silahlar ve haritalar standart versiyonda yoktu sanırım.
BF1 standart sürümde bazı DLC'ler bir dönem ücretsiz verilmişti. 2 tane DLC'yi ücretsiz almıştım. Fakat diğer 2 DLC'yi almadım. Onları şimdi almak istesem DLC başına 110 TL istiyor. O yüzden yaz indirimlerini bekliyorum, Revolution sürümünü almayı düşünüyorum.

@yusuf6554 Game Pass'de yok mu BF1? Varsa oradan oynayın.
Game Pass'e her ay 30 TL vermek istemiyorum. O yüzden Revolution sürümünü indirimde almayı düşünüyorum.

Peki bir şey daha soracağım. BF1 Revolution sürümü hem Steam hem de Origin'de satılıyor. İndirime girince her iki platformda da aynı fiyata düşüyor. En son 70 TL olmuştu. Sizce Steam'den mi yoksa Origin'den mi almalıyım?
Normalde Steam'den almayı düşünüyordum fakat Star Wars Battlefront II'de bir sorun yaşıyorum. Oyunun hem Epic hem de Steam versiyonuna sahibim. Steam sürümünü açmaya çalışırken bazen "The game STAR WARS Battlefront II does not appear to be installed." hatası veriyor. Sorunu çözmek için Origin'i kapatıp açmam gerekiyor. Bazen birkaç kere kapatıp açınca oyun ancak açılıyor. Battlefield 1'de de aynı sorunu yaşayabilirim diye düşündüğümden dolayı acaba Origin'den mi alsam diyorum. Siz ne diyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı