Battlefield 5 mi Battlefield 1 mi?

Mataracı Ahmet

Hectopat
Yer
İstanbul
BF1'i 5 kişi / BF5'i 2 veya 3 kişi oynama potansiyelim var şu an için hangisini tercih edeyim? Makine sağlam RTX falan açar oyunları daha önce oynamadım BF1 hikaye modu hariç ufaktan baktım ona da yazın oynayacak oyun arıyorum BF1'den biraz soğudum gibi yorumlarda çok hile falan var yazıyorlardı BF5 nasıl onu da bilmiyorum gerçi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile olsun olmasın iki oyundan da zevk alırsın. Sonuçta 64 kişilik server hile yapan 2 3 kişi olsa bile denk gelmen çok zor denk gelsen de en kötü ölür bir daha doğarsın. BF1'in mekanikleri klasik BF mekaniklerine daha çok benzediği için; BF3, BF4, BF1942 gibi oyunları uzun saatler oynamış biri olarak, ben BF1'i daha çok seviyorum. BF5 de gayet güzel bir oyun. Mekanikleri, adam işaretleme gibi olayları biraz farklı ama 3-4 gün oynadıktan sonra alışırsın.

Hikaye olarak BF3 ve BF4'ü oynadım ama multiplayer'a geçtikten sonra pek bir mantığı yok bence hikaye oynamanın. O yüzden BF1 ve BF5'in hikayeleri ile ilgili bir fikrim yok.

RTX vb. gibi grafik ayarlarını açman çevrendeki düşmanları görmen için bayağı olumsuz bir şey. En fazla medium ayarlarda oynaman lazım ki çayır çimen görmeden adamları görüp vur. Öbür türlü sen çimende görünmüyorum diye yatarsın grafikleri low'da olan birinde çimen bile yoktur gelir vurur seni gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı