Battlefield 1 P2W mi?

Game Pass'e her ay 30 TL vermek istemiyorum. O yüzden Revolution sürümünü indirimde almayı düşünüyorum.

Peki bir şey daha soracağım. BF1 Revolution sürümü hem Steam hem de Origin'de satılıyor. İndirime girince her iki platformda da aynı fiyata düşüyor. En son 70 TL olmuştu. Sizce Steam'den mi yoksa Origin'den mi almalıyım?
Normalde Steam'den almayı düşünüyordum fakat Star Wars Battlefront II'de bir sorun yaşıyorum. Oyunun hem Epic hem de Steam versiyonuna sahibim. Steam sürümünü açmaya çalışırken bazen "The game STAR WARS Battlefront II does not appear to be installed." hatası veriyor. Origin'i kapatıp açmam gerekiyor. Battlefield 1'de de aynı sorunu yaşayabilirim diye düşündüğümden dolayı acaba Origin'den mi alsam diyorum. Siz ne diyorsunuz?

Steam'den almanı öneririm. BF1 ve Battlefront II Origin hesabımda mevcut. Aynı şekilde Steam'den entegre edilmiş halleride mevcut. Ben bu tarz bir hata yaşamıyorum.

2-3 aylık kodları 15 liraya satanlar oluyor. Aylık 5 TL'ye falan denk geliyor. Daha önce kod kullanılmış hesaplarda da aktifleştirilebiliyorlar.
Açıkçası onunla uğraşmak istemiyorum. İndirimde oyunun kendisini alıp istediğim zaman tekrar indirip oynamak varken Game Pass ile uğraşmak istemiyorum. Ama öneriniz için teşekkürler.

BF oyunları sistemin içine eder son çıkan oyunda tam bir balon ama para pek konuşmaz oyunda oyunda aim de konuşmaz pusarak sabaha kadar oynarsınız.

Battlefield 5 öneririm Online sarıyor arkadaşlarla takılıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı