Battlefield 1 Server Durumu

Finisterre

Megapat
Makaleler
5
Merhabalar. Origin'den BF1 alma fırsatım uzun zaman sonra elime geçti. Kaçırmadan aldım. Lakin oyunda hiçbir server dolu değil, ne yapacağımı bilemedim. Server Browser kısmına geliyorum bütün serverlar boş. Operations kısmına gelince de oyun otomatik olarak beni savunan taraf (defender) yapıyor. Yani Çanakkale Savaşı'nda Türk oluyorum. Ama ben hücum eden takım da olmak istiyorum. Nasıl yapacağımı bulamadım ya da oyundaki serverlar cidden boş. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni oyun ile herkes ortaya gitti BF1 de kullanıcı sayısı ciddi miktarda azaldı eskiden boş takım zor buluyordu şimdi ise dolu server bulamıyor.

1
Yeni oyun ile herkes ortaya gitti BF1 de kullanıcı sayısı ciddi miktarda azaldı eskiden boş takım zor buluyordu şimdi ise dolu server bulamıyor.
1 ay öncesine kadar doluydu. Hatta serverlar dolu mu diye konu da açmıştım sanırım. Ona göre almıştım. Ya ben beceremedim oyuna girmeyi ya da sıkıntı var oyunda.
Operations kısmında çok hızlı buluyor ama Server Browser bomboş. Anlayamadım sıkıntıyı.

Sunucu arama yerinde doluluk seçeneğini seçme var orada dolu odaları da seç bir sürü oda dolu. Default olarak full sunucuları göstermiyor ama sen o sunucuları da göster dersen görebilirsin sonra da sıraya girebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı