Battlefield 3 Server Durumu

AĞABEY biraz geç olacak ama bf 3 serverleri halen dolu ama premium server bulmak biraz zor ama bence nostalji olsun altı üstü 50 tl vermiş olacaksın durumun yoksa ya da elinde daha fazla para var ise bf 1 falan al ama ben nostalji istiyorum dersen durma al ben hala oynuyorum ve tavsiye ediyorum.

AĞABEY biraz geç olacak ama bf 3 serverleri halen dolu ama premium server bulmak biraz zor ama bence nostalji olsun altı üstü 50 tl vermiş olacaksın durumun yoksa ya da elinde daha fazla para var ise bf 1 falan al ama ben nostalji istiyorum dersen durma al ben hala oynuyorum ve tavsiye ediyorum.
Bu konuyu açtıktan kısa bir süre sonra aldım ve oynadım. İstediğin haritada bazen oynayamıyorsun daha çok sevilen haritalar ve oyun modları olan sunucular mevcut. Bunlara rağmen eski tadını yakaladım ve yaz akşamlarıma güzel gitti. Teşekkürler cevabın için.

1538211007026.png
Battlefield 3 kolay kolay ölecek bir oyun değil. Bu fotoğrafı 11.45'de çektim akşam saatleri daha çok dolu server oluyor. Battlefield 2'den beri seriyi takip eden biri olarak diyebilirim ki BF 3 remastered gibi bir şey gelmedikçe bu oyun tamamen ölmez ben bile BF 1 ve 4'den sıkılıp 1 hafta önce buna dönüş yaptım Battlefield 5 zaten Hardline'dan sonra almayacağım 2. BF olacak sanırım bir sürü saçmalıkla dolu olduğunu düşünüyorum bu yüzden 2 veya 3 yıl artık bir sonra ki BF ne zaman gelecekse o zamana kadar 3 devam :D

Bu konuyu açtıktan kısa bir süre sonra aldım ve oynadım. İstediğin haritada bazen oynayamıyorsun daha çok sevilen haritalar ve oyun modları olan sunucular mevcut. Bunlara rağmen eski tadını yakaladım ve yaz akşamlarıma güzel gitti. Teşekkürler cevabın için.
merhaba bende bf3 almayı düşünüyorum oyunfordan origin cd key sayesinde. oyundaki ping durumu nasıl alman serverları pinglimi mesela hangi paketi kullanıyorsun

Konuyu hortlatayım bf3 ve bf4 serverları full dolu bu oyunları ilk kez alıp benim gibi hayatında şu yılda ilkdefa battlefield serisini online oynamak isteyen olursa çekinmeden alın ancak premium almaya dikkat edin bazı mapler normal versiyonda mevcut değil o haritalar anlık dolu olabiliyor şu sıra bf3 de devam ediyorum arada 4 giriyorum vs, serverlar full durumda en az bu gidişle bir 5 senesi daha var bu iki oyunun
merhaba bende bf3 almayı düşünüyorum oyunfordan origin cd key sayesinde. oyundaki ping durumu nasıl alman serverları pinglimi mesela hangi paketi kullanıyorsun
Alman serverları kaymak gibi dostum ya çoğu şeyde zaten almanya lokasyonları yakın olduğu için pingler düşük oluyor ki benim internet hızım 6 mgbt ve buna rağmen 60-70 arası ping alıyorum rus serverlarıda keza aynı şekilde çok iyi pingli ve full dolu geçen girdiğim bir oyunda 32 v 32 lik bir maçta oynadım oyuncuda bol

Geri
Yukarı