Battlefield 1 server durumu

Oyuncu sayısı çok düştü. Şu karantina döneminden sonra iyice azalır. BF4'ün oyuncu sayısı çok daha yüksek daha eski bir oyun olmasına rağmen çünkü BF1 iyi bir oyun değil. Silah mekaniklerini görünce anlayacaksın.

PS4'de oynuyordum ben birkaç sene önce atmosferi falan gayet çekiciydi. PC'de daha çok zevk verir diye düşünüyorum.

bf1_2020_05_01_12_36_40_995.png

Aşağıda dahası var akşam daha çok doluyor. Çok boş ya oyunu oynayan yok (!)

Oyun grafik, atmosfer, ses ve haritalar olarak oldukça başarılı ama silahlar resmen boncuk sıkıyor tamamen casual bir oynanışa döndürdüler. Zamanında çokça eleştirildi ve dalga geçildi. Bu sebeple çok fazla oyuncu kaybetti çünkü en önemli mekanik piyade dinamikleri, silah mekanikleri..

Oyun grafik, atmosfer, ses ve haritalar olarak oldukça başarılı ama silahlar resmen boncuk sıkıyor tamamen casual bir oynanışa döndürdüler. Zamanında çokça eleştirildi ve dalga geçildi. Bu sebeple çok fazla oyuncu kaybetti çünkü en önemli mekanik piyade dinamikleri, silah mekanikleri..
Uzun zamandır oynamıyordum. Warzone’dan sonra dün girdim, gerçekten silahlar ve atış mekaniğine alışamadım. Hırs yaptım ama, Warzone’dan önce acayip işler yapıyordum çünkü 😂 tekrar ısınacağım oyuna 😅

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı