Battlefield 1 silah kaplamalarını bulamıyorum

baranimo123

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben kısa bir süre önce Battlefield 1 Premium Pass aldım ve bayağı bir battlepack açtım. Ama çıkardığım silah kaplamalarını bir türlü bulamıyorum, nerede depolanır bilen var mı?

Hocam silahı ayarladığınız yer varya dürbün zoom u vs. orada en altta bir seçenek daha var orada silaha ait bir desen varsa oradan seçiyorsunuz. Ben hepsini toplu görmek istiyorum derseniz de bir maça girdiğiniz zaman bottlepack var oda envanterdi sanırım orada oyundaki bütün desenleri ve sizdekileri görürsünüz.

Oyuna giriyorum, ekran görüntüsü ekleyeceğim.

Ekran Görüntüsü (1106).jpg

Ekran Görüntüsü (1107).jpg

Ekran Görüntüsü (1108).jpg

Son düzenleme:
Asker kısmına girdikten sonra envanter var, oradan gözükür. Ya da oyun içindeyken kullandığın silahı özelleştir dersen eğer o silah için kaplama varsa gözükür ve uygulayabilirsin.
Göremedim orda envanter diye Bişey hocam
Hocam silahı ayarladığınız yer varya dürbün zoom u vs. orada en altta bir seçenek daha var orada silaha ait bir desen varsa oradan seçiyorsunuz. Ben hepsini toplu görmek istiyorum derseniz de bir maça girdiğiniz zaman bottlepack var oda envanterdi sanırım orada oyundaki bütün desenleri ve sizdekileri görürsünüz.
Bir maça girip sonucu yazacağım
Bir maça girip sonucu yazacağım

Bu yöntemi biliyorum çok teşekkürler ama hepsini toplu görmenin bir yolu yok mu?
Bottlepack diye bir şey bulamadım orda

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 15987358350603724883591954039581.jpg
    15987358350603724883591954039581.jpg
    710,6 KB · Görüntüleme: 175

Geri
Yukarı