Çözüldü Battlefield 1 siyah menüde kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Bugra1172

Centipat
Ekran kartı
GTX1650
EA deskop ile oyuna girdiğim zaman ana sayfa ve server listelerindeki karakterler gözükmüyor, birçok yabancı siteye baktım fakat bulamadım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    91,6 KB · Görüntüleme: 165
Çözüm
Merhaba arkadaşlar,

Günledir bu sorunu araştırıyorum ve nihayet çözdüm.
Origin ile oyuna girdiğim zaman bir problem yoktu fakat EA, Origin'e desteğini kesti ve EA Play indirmeyi zorunlu kıldı. Aşağıdaki video da detaylı olarak EA Play'i zorunlu olarak indirme bildirimini kapatıyor ve Origin kullanımına devam edebiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda yazılan kod: <Setting key="MigrationDisabled" type="1" value="true" />
Tam olarak çözümü hatırlamıyorum fakat grafik ayarları ile uğraştığımda bu sorunu çözmüştüm. DX versiyonunu değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Günledir bu sorunu araştırıyorum ve nihayet çözdüm.
Origin ile oyuna girdiğim zaman bir problem yoktu fakat EA, Origin'e desteğini kesti ve EA Play indirmeyi zorunlu kıldı. Aşağıdaki video da detaylı olarak EA Play'i zorunlu olarak indirme bildirimini kapatıyor ve Origin kullanımına devam edebiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda yazılan kod: <Setting key="MigrationDisabled" type="1" value="true" />

Çözüm

Geri
Yukarı