Çözüldü Battlefield 1 "Too many computers have accessed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RPacK

Hectopat
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde GeForce NOW'a Battlefield 1 gelmesiyle oynamaya başladım. Prime Gaming'ten almıştım, oynayacak bilgisayarım yoktu. 2 gün önce akşam 2 farklı oturumla 1-2 saat kadar oynadım. (yani 1 saat oynadım GFN'yi kapattım, sonra bir daha açtım ve tekrar oynadım.) Dün sabah kalktığımda ise resimdeki hata ile karşılaştım. İnternette bütün çözümleri aradım, her yerde "login verification yap, bütün giriş kayıtlarını sil (untrust yap) ve 24 saat bekle" diyordu bunları yapınca bir daha böyle sonuç olmaz sanıyordum. Bende hepsini yaptım ve akşam saat 10 gibi oyuna girebildim. Sadece 1 oturumda 2,5 saat oynayıp kapattım. Bugün sabah ise saat 9 gibi 1 saat daha oynadıktan sonra öğlen 2-3 gibi tekrar girmek istediğimde yine aynı hatayı aldım. Her oyunu bitirdikten sonra giriş kayıtlarını siliyordum ancak yine aynı hatayı almaya başladım. Oyuna giremiyordum. Şu an bunu yazarken hala giremiyorum. Dediğim gibi GeForce NOW'dan oynuyorum. Gerçekten hiçbir yerde çözümünü bulamadım. Lütfen yardım edin.

Dosya Ekleri

• mbmn.png
    mbmn.png
    86,2 KB · Görüntüleme: 241
Çözüm
Arkadaşlar, bence bu sorunun bir çözümü yok. Oyunu günde 2 saat kadar oynayabileceğiz. EA bu soruna çözüm getirene kadar yapacak bir şey yok. Çünkü ne yaparsak yapalım farklı yerlerden giriş yapınca oyunu kitliyor.
Arkadaşlar, bence bu sorunun bir çözümü yok. Oyunu günde 2 saat kadar oynayabileceğiz. EA bu soruna çözüm getirene kadar yapacak bir şey yok. Çünkü ne yaparsak yapalım farklı yerlerden giriş yapınca oyunu kitliyor.

Çözüm
10 saatten sonra girmiyor, 24 saat sonra giriyor.

Oyunu oynamak için hep deniyorum ara sıraa bir. 10-12 saat sonra giriyor. Ama bu sırada tüm girişleri de siliyorum. Her yerde 24 yazıyor ancak benim deneyimime göre 10 saatten sonra hep girdi.
Premium hesap var ise oturum süresi 6 saat idi galiba. Oyunu kapatmadan 5 dakikada bir fareyi oynatırsanız AFK olarak atmaz.
tamamdır.

Bende de aynı sorun var ne yapsam düzeltemiyorum sabahtandır bu sorun hakkında araştırıyorum neredeyse çoğu şeyi yapmama rağmen hala oyuna sokmuyor bu sadece bana değil aynı zamanda arkadaşıma da oluyor bu sorunun acilen düzeltilmesi gerek!

Bende de aynı sorun var ne yapsam düzeltemiyorum sabahtandır bu sorun hakkında araştırıyorum neredeyse çoğu şeyi yapmama rağmen hala oyuna sokmuyor bu sadece bana değil aynı zamanda arkadaşıma da oluyor bu sorunun acilen düzeltilmesi gerek!

Sorunu çözebildiniz mi? Ben de bugün sabah 2 kere girdim saat 10-12 arası şu an bana da bu sorunu veriyor düzeliyor mu 12 saat sonra falan?
sorunu çözebildiniz mi bende bugün sabah 2kere girdim saat10 12 arası şuan banada bu sorunu veriyor düzeliyormu 12saat sonra fln

Geri
Yukarı