Çözüldü Battlefield 1 "Too many computers have accessed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RPacK

Hectopat
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde GeForce NOW'a Battlefield 1 gelmesiyle oynamaya başladım. Prime Gaming'ten almıştım, oynayacak bilgisayarım yoktu. 2 gün önce akşam 2 farklı oturumla 1-2 saat kadar oynadım. (yani 1 saat oynadım GFN'yi kapattım, sonra bir daha açtım ve tekrar oynadım.) Dün sabah kalktığımda ise resimdeki hata ile karşılaştım. İnternette bütün çözümleri aradım, her yerde "login verification yap, bütün giriş kayıtlarını sil (untrust yap) ve 24 saat bekle" diyordu bunları yapınca bir daha böyle sonuç olmaz sanıyordum. Bende hepsini yaptım ve akşam saat 10 gibi oyuna girebildim. Sadece 1 oturumda 2,5 saat oynayıp kapattım. Bugün sabah ise saat 9 gibi 1 saat daha oynadıktan sonra öğlen 2-3 gibi tekrar girmek istediğimde yine aynı hatayı aldım. Her oyunu bitirdikten sonra giriş kayıtlarını siliyordum ancak yine aynı hatayı almaya başladım. Oyuna giremiyordum. Şu an bunu yazarken hala giremiyorum. Dediğim gibi GeForce NOW'dan oynuyorum. Gerçekten hiçbir yerde çözümünü bulamadım. Lütfen yardım edin.

Dosya Ekleri

• mbmn.png
    mbmn.png
    86,2 KB · Görüntüleme: 241
Çözüm
Arkadaşlar, bence bu sorunun bir çözümü yok. Oyunu günde 2 saat kadar oynayabileceğiz. EA bu soruna çözüm getirene kadar yapacak bir şey yok. Çünkü ne yaparsak yapalım farklı yerlerden giriş yapınca oyunu kitliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda da belirttiğim gibi, onların hepsini yaptım zaten. Yaklaşık 10-12 saat sonra gidiyor ama GeForce NOW ile 2 kereden fazla girince yine bu hatayı veriyor. Bana kalıcı çözüm lazım.

Yukarıda da belirttiğim gibi, onların hepsini yaptım zaten. Yaklaşık 10-12 saat sonra gidiyor ama GeForce NOW ile 2 kereden fazla girince yine bu hatayı veriyor. Bana kalıcı çözüm lazım.
Origin farklı maksimum 5 bilgisayardan oturum açma izni veriyor. Yani toplam günde beş kez oturum açabilirsiniz. Ayrıca oyuna çift tıklayıp iki kere başlatır iseniz aynı hatayı veriyor.

Dediklerinize baktım ancak zaten söylemiş olduklarım.

Origin farklı maksimum 5 bilgisayardan oturum açma izni veriyor. Yani toplam günde beş kez oturum açabilirsiniz. Ayrıca oyuna çift tıklayıp iki kere başlatır iseniz aynı hatayı veriyor.

GFN de zaten öyle bir şansım yok. Belki hep farklı bilgisayara atıyor. Benim bu konuda istediğim de bunu nasıl düzelteceğim, o 5 sınırını. Ayrıca çift tıklama gibi bir imkanım yok, kendisi başlatıyor oyunu.

Dediklerinize baktım ancak zaten söylemiş olduklarım.

GFN de zaten öyle bir şansım yok. Belki hep farklı bilgisayara atıyor. Benim bu konuda istediğim de bunu nasıl düzelteceğim, o 5 sınırını. Ayrıca çift tıklama gibi bir imkanım yok, kendisi başlatıyor oyunu.
Maalesef eğer premium hesap varsa anti-afk yapıp fareyi oynatırsanız oyundan atmaz.

Artı -1 Eksi
Maalesef eğer Premium hesap varsa anti-AFK yapıp fareyi oynatırsanız oyundan atmaz.

Oyundan atmıyor zaten, oyuna sokmuyor beni.

Bir gelişme oldu. Dün gece saat 12 gibi oyuna girebildim. 1 saat kadar oynayıp yattım. Bu sabah kalktığımda ise tekrar aynı hatayı verdi. Galiba sınır 5 değil gibi. Çünkü bunu ele alarak hiç başka oturum açmadım. Sadece 1 kere oturum açıldı.
Çoktan geçtim bile. Cumartesi'den beri cevap bekliyorum.

Aynısını yaşıyorum. Desteğe belirttim fakat robot gibi sorunun ne olduğunu soruyor. Tam olarak anlatmışım zaten. İkinci cevabı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı