Battlefield 1 ucuza nereden alınır?

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Battlefield 1 almak istiyorum ama Game Pass gibi üyelik tarzında değil, diretk sahip olabileceğim ucuza bildiğiniz yer varsa söyleyebilir misiniz? Ve oyun kaç GB?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirime girdiğinde steamdan alabilirsin 70 tlye düşüyor baya ucuz. 50 gb olması lazım.

1693140718694.png

Şu an bildiğim kadarıyla indirimde olan bir site yok yani Steam'i beklemekten başka çareniz yok.Şahsen ben en ucuz hem steam indirimini kullandim hem de ea play üyeliğimin vermiş olduğu indirimle Battlefield 1'i 5TL'ye falan aldım.

Dosya Ekleri

• kl.png
    kl.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 49
İndirime girdiğinde Steam'den alabilirsin 70 TL'ye düşüyor bayağı ucuz. 50 GB olması lazım.

Eki Görüntüle 1919739

Diskte kapladığı alan 81,42 GB.

Eki Görüntüle 1919740

Steam indirim dönemlerinde ₺69, 99'ye düşüyor. Daha fazla düştüğü de olmuştu. İndirim bekleyin.

Tamam teşekkürler

Şu an bildiğim kadarıyla indirimde olan bir site yok yani Steam'i beklemekten başka çareniz yok. Şahsen ben en ucuz hem Steam indirimini kullandim hem de EA Play üyeliğimin vermiş olduğu indirimle Battlefield 1'i 5TL'ye falan aldım.

Oyun 70-75 GB civarı indirme yapıyor.

Tamamdır indirimdeyken alırım teşekkürler.

Alsanız bile kimle oynayacaksınız, 2 tane sunucu var ping olmayan. Onlarda çoğu zaman bomboş oluyor ya da ağzına kadar dolu.

Tek oynasamda olur offline modda çok sevdiğim bir oyun dert etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı