Battlefield 1 ve 5 Steam'de Ne Zaman İndirime Girer?

EA 5 TL karşılığında 1 aylık abonelik veriyor, yanlış hatırlamıyorsam dediğin serinin hepsi orada var 1 ayda bitiririm hepsini diyorsan onu almanı öneririm.

EA Play indirimde şu an. İlk ay 5.90. ben uzun süre oynarım diyorsan, yıllık 169TL'ye %50 indirimde şu an. Benim tercihim oyunu alma, EA Play al. Yanında bir sürü oyun.

EA 5 TL karşılığında 1 aylık abonelik veriyor, yanlış hatırlamıyorsam dediğin serinin hepsi orada var 1 ayda bitiririm hepsini diyorsan onu almanı öneririm.
Hikaye için değil, multiplayer için alacağım.

EA Play indirimde şu an. İlk ay 5.90. ben uzun süre oynarım diyorsan, yıllık 169TL'ye %50 indirimde şu an. Benim tercihim oyunu alma, EA Play al. Yanında bir sürü oyun.
Battlefield serisi hariç beğendiğim bir EA oyunu yok.

EA Play alıp ucuza oynayabilirsin ama diğer türlü burda müneccim yok.
Düzgün bir soru sordum. Steam indirimleri belli diye biliyorum. Önceden ulaşabiliyordum, şu tarihte indirim yapılacak diyorlardı. Ama bulamadım.

Ben de aynı şeyi merak ediyorum, EA Play ile 100 saat oynadım ama yetmedi, daha da oynayacağım 😃

Sanırım Steam dışı sitelerden almak daha mantıklı oluyor, Steam'de BF4 bile 250 liraya satılıyor...

İkisi de indirime girdi. Battlefield V 167,99 TL iken Battlefield I 69,99 TL. indirim 22 Şubat'a kadar devam ediyor. Battlefield I, Battlefield IV ve Battlefield V toplu olarak 230,97 TL'ye Battlefield Bundle paketi olarak alınabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı