Battlefield 1 Videolarım

Merhaba sosyal.

Oyunu geçen Cumartesi aldım.. CS:GO'dan sonra ilaç gibi geldi...

Buyurun videolarım, görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(GTX 970 ve 6700K ile, Full HD High ayarlardadır.)

@Silinen üye

Oyunu ne kadara aldın? Aldığın FPS'ler nasıl? Hayırlı olsun, oyunun.
Teşekkür ederim.

Takas ile aldım.

Aldığım FPS iyi. Monitörüm 75 Hz olduğu için 75 FPS ye sabitledim. Şuana kadar 65'in altına inmedi. Oyun full High ayarlarda. İşlemcim de 4.6 GHz O.C.'li.

Bence muazzam.

Bir de bulanık gibi mi? Yoksa bana mı öyle geldi?

@SideWinder Bir de ben soru sorayım. Kanalınızda arka planda müziğin olduğu uzunluğu kısa olan klipler çoğunluklu olarak yer almakta. Kendi sesinizin olduğu yorumlu videolar da yükleyecek misiniz ?

@SideWinder Bir de ben soru sorayım. Kanalınızda arka planda müziğin olduğu uzunluğu kısa olan klipler çoğunluklu olarak yer almakta. Kendi sesinizin olduğu yorumlu videolar da yükleyecek misiniz ?
Aslında sesler olacaktı, hatta dün CS:GO videosu da atacaktım, ama Adobe Premiere sesleri kaydırmakta.

Yük altındayken ekran kartınızın sıcaklık değerlerini öğrenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı